Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow przesadziłeś z grow, a jasniejsza ma za mało 

W dniu 29/08/2024 o 17:50, PogromcaBaobabow napisał:

@Boczelli to w ogóle wygląda na jakiś niedobór wapnia a nie przenawożenie albo niewiem co to jest 

IMG_2900.jpeg

Tylko dziwne bo przecież calmag to dostarcza może za mało go leje ? Ale 5ml/5l to chyba jest optymalnie 

Tu masz calmag, ale azotu za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/09/2024 o 17:13, PogromcaBaobabow napisał:

Gorilla ostatnio dostała nawozy wczoraj sama woda z calmag jak i reszta goryl bedzie chyba najładniejszy 

IMG_2971.jpeg

IMG_2970.jpeg

IMG_2969.jpeg

IMG_2968.jpeg

IMG_2972.jpeg

IMG_2965.jpeg

Te liście wyglądają makabrycznie ale coś zrobię…

Te jasne, a na dole ciemne to chyba siara, ale słuchaj się ostatecznie kogoś innego, niech to ktoś jeszcze skomentuje, a skoro siara Pk lej według tabeli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz otworzyłem bo cały dzień nie zaglądałem i Gorilla ma coś z lisciami… pojebie mnie za chwilę 🥺

IMG_2995.jpeg

IMG_2996.jpeg

Ja coś czuję że za te 3/4 tygodnie to sama łodyga zostanie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ma co na ślepo lać nawozów. Po każdym podlaniu patrzysz co jest z rośliną. Tabelka to huj każda roślina jest inna i warunki każdej uprawy są inne. Ona ma ci wskazać mniej więcej ilości a ty sam musisz je korygować patrząc na roślinę. Tego musisz się sam nauczyć. Kilka upraw i będzie coraz lepiej. Ja stopniowo zwiększam dawki gdy widzę jakieś nadpalenia albo że liście się wykręcają to daje spokój podleje raz woda i wiem mniej więcej jakich dawek mam się trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie to już wcześniej się zaczęło. Trzeba od razu reagować. Wtedy wiesz co dodałeś przy ostatnim podlaniu i łatwiej jest zdiagnozować. Będzie dobrze ogarniesz to.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/08/2024 o 17:50, PogromcaBaobabow napisał:

@Boczelli to w ogóle wygląda na jakiś niedobór wapnia a nie przenawożenie albo niewiem co to jest 

IMG_2900.jpeg

Tylko dziwne bo przecież calmag to dostarcza może za mało go leje ? Ale 5ml/5l to chyba jest optymalnie 

A czy to nie jest jedno i to samo ale w innym stadium zaawansowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no właśnie niemożliwe bo leje po 2ml od kilku podlan a to dopiero wczoraj wyskoczyło chyba ze 2/ml to nadal za mało 

Ja czuję że to wszystko padnie… one dostają tylko jebany calmag… co to ku… Jest 🥺🥺🥺

IMG_2999.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...