Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego właśnie nie uzywam tej zjebanej aplikacji, kiedyś była jakaś aktualizacja i mi lampa zgasła na prawie 2 dni.. smart gniazdka z ali za 5e jak do tej pory niezawodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli u mnie już się zaczyna z temperaturą pie… 32 stopnie przez ten osuszacz mam do wyboru albo większą wilgotność i mniejszą temp albo niższa wilgotność wyższa temp 😂😂😂

@Boczelli powiedz mi jescze jak bym zmienił cykl z 6:00-00:00 na 9:00-15:00 może im się coś stać przy takiej zmianie tera ? Myślę że jak lampa będzie chodzić na noc będzie to korzystniejsze bo temperatura będzie za dnia niższa 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to w ogóle wygląda na jakiś niedobór wapnia a nie przenawożenie albo niewiem co to jest 

IMG_2900.jpeg

Tylko dziwne bo przecież calmag to dostarcza może za mało go leje ? Ale 5ml/5l to chyba jest optymalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorilla ostatnio dostała nawozy wczoraj sama woda z calmag jak i reszta goryl bedzie chyba najładniejszy 

IMG_2971.jpeg

IMG_2970.jpeg

IMG_2969.jpeg

IMG_2968.jpeg

IMG_2972.jpeg

IMG_2965.jpeg

Te liście wyglądają makabrycznie ale coś zrobię…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Ja bym lał chyba więcej bloom, i top na próbę, sam wspomniałeś że bloom ma azot, a jej ewidentnie azotu, i cal mag brakuje, nic się nie dzieje dojdą ci, niech jeszcze ktoś to sprawdzi, bo tak nie robiłem, ale tak mi się wydaje, i u siebie bym zrobił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...