Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow

4 hours ago, PogromcaBaobabow said:

@Adi_ejol zobacz poprzednie foto byl ustawiony na 45 a skakał do 60/70 niby tylko chwilowe bo powiedzmy 5 min ale zobacz jak to wygląda dziwnie ja niewiem czy taka praca tego urządzenia jest ok czasem trzyma ciągle a czasem skacze teraz jest 40 ustawione i dochodzi do 55/57 max i spada 

IMG_2672.png

No jak się włącza lampa i się podnosi temperatura to wilgotność sama spada i osuszacz nie pracuje, dlatego nie ma wtedy wahań tylko jest większość czasu stabilnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol no właśnie w nocy się taki Grzebień zrobił solidny zobaczymy dzisiaj jescze będę podlewał to dopiero będzie ogień .🔥 

@Mnich co to są ? Podobno. Do 35 wytrzymują chociaż mam discorda i gość tam ostatnio 40 stopni dokręcił na outdoor i rośnie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol teraz też tak skacze i suszy bo wzrasta do 57 co chwilę @WymiataczMega jeżeli chodzi o temperaturę to niedługo zacznie spadać bo był problem że zagrzałem mieszkanie i muszę po prostu w tym pokoju zamykać okna jak są upały bo w domu mam 27 a na zewnątrz jest 24 

IMG_2683.png

@WymiataczMega chciałem wiatrak też bezpośrednio w nie skierować ale rzuca nimi jak szmatami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich Wysoka temperatura powoduje stopniowe odparowywanie terpenów. Przy wyższych temperaturach można też zauważyć zwiększony zapach w pomieszczeniu gdzie się uprawia co uzasadnia odparowywanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@swistbuds a jakie są górne widełki skrajne jak mogę prosić teraz dosyć chłodno powinno być ale no nie mam jak zapanować nad temperaturą Jak nie było osuszacza była w normie  🥺🥺🥺

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Dla mnie 28-30 z tym że 30 to już granica gdzie gubi się jakość suszu. Nie zrozum mnie źle u Ciebie też wyrośnie będzie pewnie git ale lepszy rezultat byłby gdybyś nie miał takich wahań temperatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds no akurat tak się trafiło przez te upały teraz jak było po 30+ do tego doszedł osuszacz dlatego wolę zimę 😂

@Boczelli znalazłem dwa liście z jakimiś wadami a nie wiem co to jest jeden wygląda jak przypalony ale dziwne bo jest z 80 cm od lampy a drugi taki 

IMG_2685.jpeg

IMG_2684.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds no dokładnie w sensie da się temu zapobiec tylko problem jest taki że ja chłodzę pokój w nocy otwieram okno w dzień zasłaniam zasłony i zamykam okna z drzwiami a moja otwiera to trochę syzyfowa praca bo spokojnie przy upałach 30 stopni da się w pokoju mieć 22-25 stopni chociaż też może pokazywać mi więcej bo termometr jest bardzo blisko lampy a wiesz może co tym dwóm liściom dolega ? 

Na dnie namiotu jest 26 stopni ogólnie za wysoko urosły bo nie robiłem lst następny projekt dopilnuje to może nie będzie tak ciepło bo będzie gory  uciekać a na dole będzie lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Tak na szybko obniżysz temperaturę w boxie jak ustawisz mieszak na lampę. W ten sposób obniżysz temperaturę może o 2 stopnie jeśli masz na lampie zasilacz trochę więcej może się uda. Twoje liście są mocno zielone końcówki się zawijają chyba trochę musisz przy hamować z nawozami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds znaczy one zawinięte są już długo bo na początku przesadziłem podobno z azotem a wtedy dawałem sam grow teraz daje tylko top i Bloom zmian nie ma ale dziwne te brązowe plamy i ten jeden liść zielony 🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds to idealnie że właśnie dodałem dziś calmagu bo miałem nie dawać 😂 dzięki za pomoc 🙋‍♂️🔥

@swistbuds to nieźle rura od wyciągu była na wprost do boxa wpuszczona dałem teraz pod kątem w stronę sufitu tylko że nie zobaczę ile maksymalnie spadnie bo lampa za chwilę gaśnie ale spadło do 29 stopni z 33 a jakbym tą rurę dał na lampę nie będzie skuteczniejsze ? Bo na tą chwilę jest tak tylko że do góry zdjęcie stare 

6B9D3034-F508-4202-8C01-EDF4058A3DD0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...