Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli mój mentorze dałem lampę pod sam sufit od gorilli jest 42 cm od najwyższej 30cm bo już liście się grubo w łódkę robiły ale według producenta nie powinna być wyższa roślina niż 1m a tyle ma teraz więc może będzie ideolo i kiedy lampa na 100% i to pytanko wyżej też jakbym mógł prosić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow to ile lejesz wody uzaleznione jest od tego ile rosliny sa w stanie wypoc. Mozesz je "nauczyc" pic duzo zwiekszajac dawki wody ale wszystko w granicach rozsadku🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka znaczy nawozu mi nie szkoda ale na więcej wozu więcej nawozu 1,5l wchłania na dole się robi mokro może minimalnie parę kropel wyleci ale nie wiele i utrzymuje się 3 dni dziś jest 3 dzień a ziemia jescze wilgotna więc git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow jesli cos wylatuje dolem to spoko. Ja np leje wode etapami po troche a po ostatniej partii zawsze woda wyleci dolem i zbiera sie w podstawce. Zazwyczaj jest full podstawka lub tak 2/3 ale zanim ogarne reszte roslin to pierwsza podstawka jest juz sucha bo roslina wciaga wode. Przy niewysokich roslinach i malych 9 litrowych doniczkach potrafily przyjac w najlepszych momentach 2.5litra gdzie kilka tygodni wczesniej pily ledwo litra🙂ale sie kude rozpisalem...😅😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka o panie ja mam 20l jakoś i bez podstawek co gorsze z tworzywa byłem dziś w kwiaciarni właśnie o podstawki pytać powiedziała mi za 4 szt używane 20€ na amazonie 6szt 13€ i właśnie mam dylemat czy zamówić akurat kasa wróciła z tego namiotu co nie przyszedł napewno pamiętacie sprawę więc akurat na osuszacz i podstawki jest 😂

@moonka swoją drogą poprosiłem znajomych żeby mi zorganizowali takie deski 20x20x5 albo 30x30x5 20 szt bo będą rewelacja do dźwigania roślinek 😍IMG_2524.thumb.png.8d2d3d880d625c664238f2e2ddd7f7cc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow czasami warto poszukac uzywanych na jakis lokalnych portalach lub na fb. Mi sie udalo kupic chyba ze 100 roznych rozmiarowo doniczek na 5€ lub cos kolo tego i miapem problem zeby przywiezc to do domu. Jednak na Twoim miejscu kupil bym cos "na juz"🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...