Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli jeszcze jedno pytanko bo mam już osuszacz i teraz pytanie ma jakiś tryb Anion co podobno zabija grzyby bakterie itd niewiem czy można tego bezpiecznie używać i drugie pytanie czy lepiej jak chodzi przy uchylonym boxie czy jak jest szczelnie  zamknięty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow nie wiem co tam za tryby masz, ale raczej nic nie powinno zaszkodzic, po prostu ustaw tyle % do ilu ma zbic i tyle. Jak ma stac w boxie to box musi być zamkniety i inaczej wilgotne powietrze z pomieszczenia ciagle wlatuje i chuj z takiej roboty. 

Wstaw go i zobacz po godzinie czy cos ogarnął, i daj znać bo ciekawy jestem czy taka popierdolka cos da.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dobra odpalam i lecę dalej do pracy akurat za 40 min tu będę znów 

@Boczelli powiedz mi jescze bo mam okienka po bokach boxa na dole z siatką ale zasłonięte i jedno od frontu takie większe otwierać je czy lepiej jak są zamknięte ? I czy jak będzie wysoka wilgotność to mogę dziś przyciąć te krzaki to chociaż trochę spadnie a dziś i tak może być większa bo wczoraj były pozowane zaraz się wszystko okaże jak coś to odsyłam 🥵

I może ja za dużo wody daje ? 1,5l na kwiatek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dobra będzie chyba odsyłane ja nie wiem ludzie piszą że na 15/20m2 spada im wilgotność o 15% a w boxie 1m2 jest na obecną chwilę 70 a w pokoju 66% poczekam jescze trochę jak się nic nie zmieni to to pakuje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow no ja ci mówiłem że to jest zabaweczka a nie osuszacz.

Musisz mieć te okienka przynajmniej uchylone. Przez nie do boxa dostaje się świeże powietrze zeby później je wyrzucić wentylatorem wyciągowym.

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PogromcaBaobabow napisał:

@moonka bo znalazłem właśnie 12L za 130€ niby na 160m2 tylko jak nie wejdzie do boxa to będę stawiał obok otwartego boxa to z pokoju  odrazu zabierze można go na 30% max ustawić 

Obecnie mam ten sam problem bo box wypelniony w calosci a na flo trzeba bedzie uzyc osuszacza😅 stanie obok boxa i zamontuje do niego jakos rury wchodzace do boxa😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Raczej trotec jest bardziej rozwiniętą firmą w dziedzinie osuszaczy, oni robią też takie krowy przemysłowe więc coś nie coś potrafią mogło by się wydawać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...