Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow ok czyli uśredniają zaczynają 2 tydz kwitnienia mniej więcej. Czyli już dużo nie urosną do góry. 

Co do wilgotnosci to już powinieneś ja zbijac zeby max 55% bylo, a najlepiej 40-45%. 

Podloz cos pod donice i wyrównaj rosliny bo mają duże różnice we wzroście.

Za kilka dni mozesz im zrobic porzadnego fryzjera. 

Zacznij już im podawac P i K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli musisz mi uproszczonym językiem mówić co to P i K i które to nawozy czekam właśnie na osuszacz 🥺 a jeżeli chodzi o kwitnienie to tydzień dopiero podobno do 3 tyg może być do 60% ale wolę zapytać kogoś kto się zna a podłożyć właśnie już nie mam co za bardzo Gorilla tylko trochę niżej jest 🥺

@Boczelli

IMG_2493.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow kawałek drewna, cegla, książka co kolwiek mozesz podłożyć byle się nie zawaliło. 

P i K to fosfor i potas, nie uważało się na chemii chyba 😏 co tam za nawozy masz? 

Z tą wilgotnoscia to teoretycznie tak, ale moim zdaniem lepiej zbijac wczesniej. Chociaz sam robilem grow w którym poniżej 75% mi nie spadalo i 0 plesni było, ale nie polecam jak coś 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mam grow top max i calmag zrobiłem tak chyba wystarczy coś wymyślę książek nie dam bo uj je strzeli 😂

IMG_2494.jpeg

@Boczelli w sobotę akurat je obetnę i podleje chyba że pierw podlać później obciąć bo też nie wiem i całe doły tylko wyciąć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow serio masz problem z tym co podłożyć pod donice?

Top bloom nie masz? Sam top max to malo. 

Najlepiej zrobić za razem. Wycinasz doly gdzies do 1/3 wyskokosci, do tego mniejsze slabo rokujące szczyty i liscie ktore przeszkadzaja 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli nie mam ale jak mówisz że też potrzebne to na następną uprawę też będzie 😜 to co top max tylko im podawać ? A pod doniczki właśnie nie mam co podłożyć książki jedynie ale mi szkoda muszę zobaczyć w piwnicy może coś znajdę 

@Boczelli ty dobra ja jestem ograniczony umysłowo 😂

IMG_2495.jpeg

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow top max to tylko melasa i kwasy humusowe i ma zerowe npk. Jest dobry jako dodatek, a nie główny nawóz na kwitnienie.

Dokup sobie bio pk 5-8 od biotabsa albo bio bloombastic albo jakieś inne organiczne PK. Bez tego za chwilę rosliny będą glodne i zaczna się niedobory i uj z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja wiem zostały mi nasiona jeszcze i zaczynam się właśnie bawić z sezonem bo mnie już te auto wk…. Tylko chciałem zrobić jak ten gość żeby miejsca zaoszczędzić i właśnie porównać z obecnymi które ile dadzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...