Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow mieszak na rosliny tak zeby im czubkami bujalo, gdzie i jak go zamontujesz to obojętne. 

Co do mocy lampy to nie ma gotowego schematu. Trzeba obserwowac rosliny jak reagują na swiatlo, ale dobrze tak to robić zeby gdzies w 3-5 tyg kwitnienia swiecic na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no czytałem że auto 3-4 tydzień wchodzą w rozkwit to czyli mogę za tydzień dać 90 i za dwa 100 będzie ideolo ? Ja z tym mieszaniem mam problem kiedyś też mi to mówiłeś ale w moim przypadku to łeb chce im urwać 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow jeden fryzjer chwile  przed indukcja i drugi w 2-3tyg flo i starczy. Ewentualnie jakies male poprawki w miedzyczasie. Ja wycinam też cale doly I mniejsze odrosty bo nie chce się potem bawić z popcornem

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli czyli jak na flow (3 tyg) miały już wleciał fryzjer to zostawić żeby więcej nie stresować si ? A indukcja co to jak możesz napisać ? 🙈

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć w ten piękny dzień podlane po 1l wody + calmag 1ml/L ale niepokoi mnie że je tak w górę jescze ciągnie bynajmniej jedna i chyba będzie trzeba zwiększyć dawkowanie wody na 1,5l bo wchłania jak szalona 

IMG_2439.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...