Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, trochę mnie tutaj nie było poprzednia uprawa niestety padła od pleśni przez moją nieobecność w domu posadziłem tym razem 3x Lemonade Purple 1x Gorilla Glue nawozy Biobizz Top Grow I Max Ziemia Flora grad kolejny projekt będzie taki sam, więc dla własnego porównania przyciąłem niektóre liście, bo zasłaniały szczyty fotorelacja niestety będzie od równego miesiąca, który wypada dzisiaj postaram się wstawić wszystkie zdjęcia rozwoju, jakie miałem i na wstępie mam kilka pytań

– dlaczego liście się zawijają i żółkną, czy to od nawozu, czy światła

– od kiedy roślina powinna mieć te 40-60% wilgotności podczas kwitnienia

– czy mogę podkręcić lampę w tym tygodniu z tych 80% na 100%.

IMG_1893.jpeg

IMG_1944.jpeg

IMG_2170.jpeg

IMG_2214.jpeg

e112ab2e-1336-4a4a-ba72-cd5812a41a9d.jpeg

IMG_2386.jpeg

IMG_2363.jpeg

IMG_2362.jpeg

IMG_2408.jpeg

IMG_2409.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega a właśnie zapomniałem dopisał calmag też daje to automaty i właśnie nie wiem od kiedy liczyć kwitnięcie 🥺 to pewnie 80% mocy to też za dużo czy nie ? Zwiększałem co tydzień bo bałem się później przełączyć np z 60-100 nagle zaraz zrobię jakieś zdjęcie 

@WymiataczMega jesczcze mam problem z tym wiatrakiem bo trochę lampę mi blokuje i boję się że nie starczy mi miejsca w boxie jak widzę jak to rośnie ☹️

IMG_2416.jpeg

IMG_2415.jpeg

IMG_2414.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Kamehameha czyli do końca tego tygodnia sama woda ? Bo wczoraj podlewałem i od nowego tygodnia już nową dawka nawozu ? Mierzyłem ppm ph ec i wszystko było książkowo czemu ja tak przewiozło to nie mam pojęcia 

@WymiataczMega włoski mają wszystkie tylko może na zdjęciu tak nie widać ja dawałem według tabeli od 3 tygodnia top i max i grow od pierwszego tygodnia teraz grow 2ml top 1 max 1 cal 0,5 /L 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow nie leje się nawozów wg tabelki,tylko jak roślinka pokaże zapotrzebowanie na jedzonko.Lej wodę z calmagiem jak pisał @WymiataczMega aż zacznie schodzić ciemna zieleń,wrzucisz fotki późnie i ktoś ci później doradzi czy już trzeba nawóz dodać.Na jakiej wysokości masz lampę i jaka moc,bo wydaję mi się że za za mocno.

Edytowane przez Kamehameha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamehameha 40-50 cm myślę teraz 80% 

@WymiataczMega tak podlewałem co 3-4 dni 

@WymiataczMega o takiej łódce mówimy ? I czy wilgotność 50% będzie ok teraz ? 

IMG_2424.jpeg

IMG_2423.jpeg

@Kamehameha i po czym poznać że potrzebuje ? Ja to dopiero raczkuje 🙈 

@WymiataczMega @WymiataczMega jescze mam problem z wiatrakiem dałem miedzy lampę a roślinki żeby gorąc zabierało ale za chwilę liście zaczną w niego wchodzić i nie wiem co z tym zrobić innego 

IMG_2426.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli jak to się robi ? No właśnie też mi się wydaje że z lampą przesadziłem zwiększałem co tydzień 10% ale to na następny sezon mogę trzymać miesiąc np 50% i jak zaczną kwitnąć zwiększyć o 50 ? Nie popali ich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...