Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w stanie ktos mi wyjasnic co jest powodem takich topow. Wyglada to jak jakas dzika trawa. 
zrobilem to na hydro. Oswietlenie led. Z odzywkami dostosowalem sie do tabeli. Chlodnia wody utrzymywala max 22 stopnie. 
wczesniej identycznie robilem kusha barney farms przez 3 lata i nigdy nie mialem takich problemow. Jak cos nie wyszlo to poprostu bylo mnie ale topy byly nowmalne. 
a tutaj poprostu wyrosla jakas trawa. Czy to mozliwe ze to jest wina ziaren ?? Zawsze kupowalem ziarna od produceta.  Tym razem kupilem  wpolskim sklepie 

IMG_0377.jpeg

IMG_0376.jpeg

IMG_0374.jpeg

IMG_0378.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bzyku chodzi ci o topy? taka genetyka się trafiła, genów masz tysiące i nie wiesz do końca na co trafisz,, czasami się trafią luźne topy tak jak u Ciebie tym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to wina ziaren ?

Slyszalem ze jest bardzo duzo podrobionych ziaren. Kusha zawsze kupowalem od produceta i problemow nigdy nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam niema co palic. Na topie nie ma owocu tylko same liscie

w sklepie powiedzieli ze ten rodzaj kwitnie 6 tygodni. Ja przetrzymalem 8 i nadal nic niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ktoś mi pomóc określić co to i czy da się to dobrze jeszcze jakoś wykorzystać? Rośnie to na prywatnej posesji u mnie w rodzinie, nikt nigdy nie próbował siać czegoś takiego w tym miejscu na 1000% czyli kwalifikuje to automatycznie jako samosieja, ale czy do końca tak jest i czy to dobrze wgl interpretuje? 

 

Pozdrawiam 

IMG_20240821_194033.jpg

IMG_20240821_193854.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...