Skocz do zawartości
wojtas22

Pierwsza faza kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Siema czy na tym zdjęciu mogę zacząć już odliczanie wejście w pierwszą faze kwitnienia ? 

Screenshot_20240727_132827_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ok w takim razie pomyliłem się w obliczeniach amnezji haze ale teraz wiem ze ma 65 dni ile byś jej jeszcze dał czasu do ścinki?  Bo na royal queen seeds jest napisane 10-11 tygodni a jak patrzę na innych stronach to nawet 12 tygodni. Zastanawiałem się żeby dzisiaj ścinać ale czytałem że sativa potrzebuje wiecej czasu. Trichomy są mleczne i trochę bursztynowych.

Screenshot_20240727_162841_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie a nie chce zakładać już następnego postu a wiec fat banana auto 12 tygodni  krzak rośnie od początku 12/12 ze względu na inne sezonówki nie mogłem zmienic czasu na 18/6. Topy są słabo zbite jak by puste w srodku ale za tydzień chce dać jej wiecej światła jak wyjmę odmiany sezonowe . Pytanie czy bedzie jeszcze coś z niej czy zmiana czasu coś pomoże? 

Screenshot_20240728_091718_Gallery.jpg

Screenshot_20240728_091708_Gallery.jpg

Screenshot_20240728_091636_Gallery.jpg

@Tester a może mógł bym juz teraz zmienic czas 18/6 nie szkodząc dla odmian sezonowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtas22 napisał:

a może mógł bym juz teraz zmienic czas 18/6 nie szkodząc dla odmian sezonowych ?

możesz

Godzinę temu, wojtas22 napisał:

Pytanie czy bedzie jeszcze coś z niej czy zmiana czasu coś pomoże? 

wychodzi że taka genetyka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...