Skocz do zawartości
wolf32

Początkujący hodowca szuka gotowego growboxa do uprawy

Rekomendowane odpowiedzi

@wolf32 filtr konieczny nie jest ale jak siedzisz w Polsce i filtra nie kupisz to możesz być inspiracją dla Walaszka na odcinek blok ekipy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wolf32 powiedz gosciowi zeby spierdalal. Kup sobie nowego boxa 60x60 z jakiegoś herbgardena za 200zl i lampe uzywana ts1000 albo ts600 za 300zl i możesz zaczynać. Reszte dokupisz sobie w międzyczasie. 

W budżecie 500zl nie ma opcji się zmieścić z sensownym zestawem, chyba że dużo zrobisz sam. Właściwie to wszystko można zrobić samemu, zyrandoled, box że starej szafy, filtr z puszki itd itd. 

Pamiętaj że jest to drogie hobby ale jak się przykładasz to się zwraca, więc warto inwestować w dobry sprzęt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem typka co mnieszka nie daleko sprzedaje taki growbox https://www.top-growshop.pl/product-pol-3052-Box-Uprawowy-Dark-Propagator-60-R4-00-60x40xh60.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwwae1BhC_ARIsAK4JfrzlduzxVL1VyKCDnlZIg7k5T-D-u9GYgGzjk9-6x7IpxdC4srIqpbsaAkmFEALw_wcB  i utargowałem na 200 zł nada sie na 2 roślinki  do tego ta lampa co mówicie filtry itd 

w sumie nie ma co sie zastanawiac tylko brac nowy 400 kosztuje on tylko 2 razy używał wiec sie na da na pierwszy raz myślę nie za duży idealnie do pokoju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sie nada ale w sumie macie racje jeszcze lampa wiatrak to nie ma szans ten sam koleś miał 120 ale sprzedał to szkoda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wolf32 to sobie kup propagator który nowy kosztuje 400zl i w nim uprawiaj, genialny pomysł 

A namioty choćby takie jak mój 60x60x160 to koszt 300zl za nowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz chyba nie ma prawa nie wypalić  mam pytanie ostanie jak myślę ile to ma wszytko chodzić i jaki w był kosz energi na miesiac bo to tez mnie ciekawi tam pisze ze zestaw bierze 125 w teraz np niech do chodzi 12 godzin dziennie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze czy do tego zestawu np nie kupić lepszego wentylatora ?  takie np do wpiecia poszycia boxa w może lepsze było niz ten co jest w zestawie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@wolf32 dla małych sadzonek lightmix bo jest za duże sterczenie nawozów w growmix po 2 tyg jak będziesz przesadzał to daj GrowMix 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie chce przesadzać wole od razu dać do docelowej donicy i nie ruszac bo znajac swoje zdolnosci to po prostu to posuje dla tego pytam jaka zemia i rozmiar donicy musze miec ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...