Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadro do jarania można zrobić własnoręcznie niskim kosztem. 

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

Na czym polega jaranie z wiadra

Po podpaleniu suszu marihuany i podnoszeniu butelki dym zaczyna pojawiać się w butelce. Kiedy zanurzasz butelkę do wody, to dym zostaje wypychany z butelki.

Wiadro do jarania działanie 

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

Działanie wiadra opiera się na grawitacji.

Aby wykonać wiadro do jarania potrzeba:

- butelkę plastikową z nakrętką

- fifkę

- jakieś wiaderko aby móc włożyć butelkę do wody

W butelce plastikowej należy odciąć dół tak aby dostawała się woda po włożeniu butelki do wiadra z wodą, najlepiej odetnij ok. 5 cm dołu butelki. Zrób w korku od butelki dziurę po to aby wsadzić fifkę, możesz to zrobić podgrzewając lufkę i przetapiając korek. Kiedy już to zrobisz i będą jakieś luzy to możesz uszczelnić je papierkiem owijając wokół lufki. Zanurz butelkę w wiadrze z wodą a do fifki wsadź susz marihuany. Podpal zioło unosząc butelkę nie wyciągając jej całkowicie z wody. Kiedy w butelce znajdzie się dym to odkręć korek i łap buchy stopniowo opuszczając butelkę, i to wszystko.

Wiadro do jarania jest ciekawą odskocznią od tradycyjnego palenia. Świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie palenia i jarając na imprezie ze znajomymi.

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

jak-zrobić-wiadro-do-jarania.jpg

jak-zrobic-wiadro-do-jarania.jpg

jak-zrobic-wiadro-do-jarania.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze tak zwany wodospad ^^ 
Robisz dziurkę fifką na samym dole butelki, zatykasz palcem, nalewasz wody, zakręcasz korasa z rurą nabitą i puszczasz palec na dole ^^
Robiłem też coś takiego, że ucinałem denko butelki, do środka wkładałem przycięty nożyczkami worek na śmieci lub jakąś reklamówkę, a wystające przycięte krawędzie zawijałem na zewnątrz butelki, które przyciskałem np. recepturkami. I co, wkładasz łapę do środka butelki i powoli wyciągasz worek jednocześnie przypalając rure, najprościej to robić we dwójkę z ziomkiem ^^ Sposób ten ochrzciłem nazwą "Nietoperz" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...