Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Do biotabs biopk nie trzeba nic więcej, to na silny nawóz. Więc po co przepłacać? Akurat root juice to chciałem kupić podobno dobry, ale akurat dostałem ostatnio za darmo rizotonica...

@WymiataczMega sam odczułeś że czegoś brakuje na kwitnienie tak jak ja i proponujesz biopk od biotabs. Świadczy to o czymś.. o słabej jakości? Mocy? lepiej używać samego biopk, po co wydawać pieniądze na resztę. No to skoro ustaliliśmy że lepszy booster ma biotabs to czemu w ogóle nie iść drogą biotabsa.

Calmag po co to komu? Dlaczego? Nie używam, niepotrzebnie podbija azot, wolę dolomit, sól epsom ew. Silicum Flash. Po za tym dużo osób narzeka na calmag od biobizz.

Pozostaje bio grow... Ten akurat silny, jedyny do którego nie mam zastrzeżeń, dobry produkt. Ale pozostał sam... Dlatego jakoś ten producent mnie nie urzekł, nawet z lightmixa zrezygnowałem bo był po prostu za drogi. Nawet Mills ma tańsze organiczne podłoża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir ja mam podobne zdanie co do Biobizzow I już kilka razy tu to tym wspominalem. Sam zrobilem na nich jedna uprawe i chujowo wyszlo, od kad robie na Biotabsie zero problemów. Calmaga tez dlugo nie używałem  tylko sol epsom, ale na obecnej uprawie jedna roslina wywaliła mi mocne niedobory wapnia i użyłem calmagu z plagronu do oprysku i ladnie się po tym ogarnęła, także dobrze jednak miec mała buteleczkę w arsenale 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy xD zdecydowanie lepszy. Są zestawy na 10roslin, tylko bez boostera biopk. Mozna też znaleźć mniejsze paczki na 2 rośliny z boosterami, choć 4 tabsy w zależności od apetytu mogą starczyć na więcej.

https://biotabs.nl/en/product/ppp-perfect-plant-pack

https://biotabs.nl/en/product/starter-pack

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir dobrze mówi, nic nie pryskać i nic nie lać, sprawdzić ph i jak lipne to postarać się to wyregulować, roślinki karmileś, jak ma niedobory przez ph to wystarczy że to się poprawi i ona dalej będzie sobie rosnąć, no chyba że będziesz płukał żeby ph ogarnąć, to wtedy po prostu na koniec daj jej jeść, a jak pryskać będziesz to możesz dać tego za dużo i jeszcze gorzej będzie, ja z biobizz uprawiam 3 raz i to jest drugi w którym mam problem z ph pomimo tego że sprawdzam i ustawiam na 6.3 -6.5 ten acti vera zawiera te pierwiastki bo jego powinno się używać z coco, w ziemi nie jest to wymagane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Wladimir jakie nawozy polecasz? Akurat pokończyło mi się wszystko, z biobizz jedynie został mi jeszcze ponad litr bioheaven i chyba pół litra topmax. 

Edit: Dobra, już wiem, nie doczytałam tej strony. 😅

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega może soil clean od woma

Ja już z nimi nie walczę, tylko lepy wieszam. Używałem już: Stratiolaelaps scimitus i Beauveria bassiana. Polecam przy większych plagach znacznie ograniczały populację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nie postepuje to jakos bardzo szybko i nie widac wiekszych zmian od wczoraj. W nocy dostaly troche po dupie bo mialy 17stopni.  Zapomnialem na noc zamknac okna na poddaszu a temperatura w nocy spadla do 4 stopni. Outy przez ten chlod zmieniaja kolory w oczach😂

20240929_182634.jpg

20240929_182756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uprawiałem z powodzeniem do 9-12st.

Ciekawe ile światła sypiesz tam dokładnie, może trochę za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir swiece im +- tak samo jak w poprzednim grow. Na chwile obecna teoretycznie 360W ale co do ilosci dostarczanego swiatla to nie mam jak tego sprawdzic. Srednio ufam smartfonowym aplikacjom ich wskazaniom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, ja śmiało weguje na metrze pod 200w nemesis często skręconym na 3/4. Jak docelowo na metr 400w to dużo na kwitnienie, a Ty swiecisz 360w, już na wegetacji dla porownania attis ma 300w na metr... 

Do wega powinno być 150-200w dla takiej powierzchni

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...