Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien pozniej🙂 jak widac bie zrobilo to na nich wiekszego wrazenia. Dodatkowo nabraly koloru od bum bum spraya a liscie stercza jak by pierwszy i ostatni raz widzialy swiatlo😂

20240913_162441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna burza mozgow bo mam problem🙃 w nastepnym tygodniu lub za dwa tygodnie przyjda do mnie majstry mierzyc okna oraz poddasze. Na ich wizyte musze pozbyc sie boxa oraz roslin tak aby nie bylo po nich sladu. Z tego co wiem zajmie im to max godzine wiec wiecej bedzie roboty z chowaniem sprzetu niz ich calej wizyty no ale... jak mus to mus. Teraz pytanie jak to ogarnac😅 Tego dnia bede mial wolne wiec rano musial bym wszystko rozebrac, sprzet pochowac gdzies w szafach z ubraniami ale zastanawiam sie co z roslinami. W sumie jedyna opcja to przeprowadzka na ten czas do szopy. Warunki moga miec rozne w zaleznosci od pogody ale bardziej martwi mnie oswietlenie. Czy nie zglupieja gdy jeden dzien beda mialy taki lekko szalony?😅 Z jednej strony bym je zostawil ale z drugiej nie chce ryzykowac przypalu. Uprawa takich ilosci w namiocie w nl to nie przelewki gdyby mnie zlapali wiec wole na jeden dzien rozebrac aparature

@Boczelli ten od spidera wyglada jak bym sie nim inspirowal a teraz widze go pierwszy raz na oczy😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no podobny, ac infinity też ma podobny sprzęcik w ofercie.

Miałem podobna akcje. Zakrywasz boxa plandeka i obstawiasz go wszystkimi gratami jakie tylko masz tak zeby to miejsce wygladalo na składowisko starych gratów, smieci itd. Chodzisz za gośćmi krok w krok zeby przypadkiem nie zapuścili żurawia gdzie nie trzeba i tyle.

Możesz kombinowac z wynoszeniem wszystkiego itd. Po takiej jednorazowej akcji nie powinny się schermic.

Za taką ilość w nl jak prowadzisz normalne zycie to raczej tylko grzywna, roboty społeczne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli z taka iloscia i to pod lampami podchodzi to juz pod plantacje a za to juz grozi grzywna😉 info od starego holenderskiego growega o ktorym kiedys wspominalem. Myslalem o obstawieniu boxa gratami ale raz, ze nie mam tyle fantow a dwa nie mieszkam sam i musze liczyc sie ze zdaniem drugiej polowki🙃 musi zniknac 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjeb je do szopy zanim zaczną mieć noc i zostaw je tam w ciemnościach aż do momentu kiedy mają mieć włączone światło, mozesz im też raz dzień jeden skrócić, roślinki w vegetacji nie są podatne na taką zmianę tylko w czasie kwitnienia, nawet jak je pryskasz sts to muszą być na flo przełączone żeby sie zhermić, najważniejsze jest żeby nie przeszkadzać im w nocy w dzień nie powinno być problemu chyba że wjebiesz je do szopy kiedy mają dzień i powiesisz im z 2 żarówki cfl żeby miały światło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, moonka said:

@JarzynaSWDN musze je przestawic kiedy beda mialy dzien. Ale w ostatecznosci moge powiesic im w szopie leda i niech swieci. Albo i ze 3 ledy zeby nie marudzily😅

Tylko szopy nie spal 😂 światła nie musi być dużo ważne żeby nie było ciemno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego ciecia rosliny lekko sie zagescily oraz nabraly na wysokosci. Wszystkie wygladaja na zdrowe i brak na nich jakichkolwiek zlych obiawow a wiec dzisiaj wleciala sama woda tym razem do lekkiego przelania. Dostaly po 1.5litra i mysle, ze powinny to spokojnie przyjac🙂 moc lamp zwiekszylem do 35% czyli jakies 260W

20240915_175335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir mam i uzywalem w poprzednim grow. Jednak po czasie mialem problem ze zbiornikiem na wode. Woda jak by w nim kisla i rosliny przez to oberwaly. Nie ciekawie bylo tez z korzeniami bo wychodzily gora doniczki tam gdzie kapala woda. Lubie tez wyciagnac rosliny aby je podciac a z blumat jest to niemozliwe. Ogolnie fajne rozwiazanie ale ja z niego zrezygnowalem. Przyda sie na outa na nastepny rok gdy bede musial gdzies wyjechac🙂

@Mooshrom ah to nie ma co porownywac. Trym to najgorszy syf w tej zabawie😂 nadal mam schowalem w sloiku ze 30gietow jeszcze nie otrymowane i kilka metrowych galezi wiszacych w szopie, za ktore nie moge sie zabrac😅 na dniach zapewne potne je i powsadzam do sloikow a kiedys moze je otrymuje😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy się macie z wyciąganiem tych roślin z namiotu, kolejna osoba....  A jak masz siatkę to jak wyciągniesz z namiotu?  Roślin się nie wyciąga jak nie trzeba, bo to nie potrzebne.... Przecież to smród zaraz na całą chatę. Ja to jak podbijam do namiotu to Mieszaki wyłączam, a wylotowy na maksimum żeby nie roznosić zapachu... Wyciągam dopiero jak przesadzam itp. a tak to podlewanie, strzyżenie, oglądanie, nawożenie itd w namiocie... Może ja za bardzo przewrażliwiony jestem, ale mam cały czas czyste konto...

Jaki ty zbiornik miałeś na wodę ze Ci kisiło? W namiocie czy na słońcu trzymałeś?. U mnie w metrowym boxie jest beczka 45l i starcza w zupełności, nigdy mi się nic nie popsuło. Na namiocie 4.5m miałem 250l i musiałem wylewać pożywkę co 2 tygodnie, ze względów bezpieczeństwa, ale nawet glony się nie zbierały.... Teraz mam 100l i trochę za często trzeba dolewać, coś pomiędzy muszę dorwać.

U mnie też czasem wychodzą. Co jakiś czas zmieniam miejsce rurki żeby w innym miejscu korzeń mocniej się budował. Tylko marchewki nie ruszam bo cuda się dzieją.

Próbowaliście trimbagów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir 2 dni temu mialem kupic, ale na haszu pisali ze duzo materiału się w nim marnuje i w sumie tam sporo materiału trzeba włożyć na raz zeby to działało prawidlowo więc to nie na moje ilosci. Ale może jak mi się zachce to zrobię sobie tumbler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka u mnie też już się zbiera materiał do trymowania 😅 ale taki słabej jakości małe topki z niższych partii do których nie mam cierpliwości 😁. Ja w sumie nie wyciągam roślin z Boksa jedynie je obracam obrywam żółte listki i pilnuje żeby kwiaty dostawały światło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir mam duze problemy z dyskiem w kregoslupie i naginanie sie nad roslinami w boxie moglo by sie skonczyc dla mnie zle. Dla tego je wyciagam😉 zbiornik mam 70litrowy przeznaczony do trzymania deszczowki. Zalewalem go zazwyczaj do okolo polowy i gdy woda sie konczyla dolewalem nowej odstanej. Jednak po czasie zauwazylem dziwny bialy nalot na powierzchni wody i skojarzylem to ze zlym stanem roslin. Pozbylem sie systemu i doszly do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...