Skocz do zawartości
Mocarella

Skutki braku słońca (outdoor)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko chciałbym podpytać o jakiejś porady jak mogę Pani Tropicana Cookies Auto od FastBuds dodać wigoru. 15.07 ma już 4 tydzień życia, a po krótce wyglądało to tak że spot na którym kiełkował i wegetował przez pierwsze 3 tygodnie, zawiódł mnie pod względem dostępności słońca (korkony drzew mocno ograniczło jej dostęp do słońca) więc 9.07 przesadziłem ją w dogodniejsze miejsce, gdzie korzysta z 100% słońca w ciągi dnia. (trochę zamuliłem sprawę) nie zmienia to faktu że przydadzą mi się jakieś porady i sugestje co mogę zrobić by polepszyć jej stan. Może jakiś trening LST tego typu? Jakie mieszanki robić?

Nawozy jakimi dysponuje:
-Biobizz TRY-PACK OUTDOOR (FISH-MIX,BIO-BLOOM,TOP-MAX)
-Biobizz Acti-Vera
-Cal-Mag Advanced Nutrients
-BUD CANDY Advanced Nutrients

(Fotki niżej)


IMG_2114.thumb.JPG.a8daec6b0dd16259d286a7d239679765.JPGIMG_2115.thumb.JPG.f3a3f2515bdf0322628c4307b91a6c77.JPGIMG_2116.thumb.JPG.cb8f821ab9f4799b6e96b7ac0b7cfd20.JPG<--   2/07 stary spot

 


Z góry dzięki za wszystkie porady i sugestie, Miłego 😆

 

 

Edytowane przez Mocarella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz trzymać i sprawdzić. Jeżeli rzeczywiście ma 4 tygodnie to zaraz powinna kwitnąć. Dajmy na to że przez okres kwitnienia urośnie maksymalnie drugie tyle. Sam odpowiedz sobie na to pytanie czy coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...