Skocz do zawartości
Adi_ejol

Problem z płatnością na stronie mars hydro

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, może ktoś miał podobną sytuację i powie jak sie skończyło u niego, bo mi 49,99e zawisnęło gdzieś w czasoprzestrzeni i nikt nie wie gdzie jest a tymbardziej nikt nie kwapi sie do zwrotu, ale do rzeczy:

Zamawiałem śmigło przez oficjalną strone marsa, płatność wybrałem kartą, podałem dane i potwierdziłem proces przez aplikacje, po minucie na stronie wyjebało komunikat, że płatność sie nie powiodła i cofnęło mnie do ponownego wyboru płatności, zapłaciłem paypalem i wszystko poszło. Potem na moim koncie bankowym zobaczyłem tą wcześniejszą płatność ze statusem "zablokowane" więc myślałem, że mi siano na konto wróci następnego dnia, ale następnego dnia status zmienił się na "zaksięgowane". Napisałem do sklepu, że z jakiegoś powodu siano poszło dwa razy i proszę o zwrot, ale oni nie widzą pieniędzy na swoim koncie. W banku mi mówią, że pieniądze są na koncie sklepu i zgłaszają reklamacje płatności i mam czekać 15 dni roboczych, żeby sie dowiedzieć, czy odzyskam w ogóle pieniądze. Miał ktoś wcześniej takie cyrki z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ale ten przelew z którym jest problem nie był przez PayPal, i bank twierdzi, ze siano jest zaksięgowane u marsów a ci znowu twierdzą, że nic nie mają 

A ja szary człowiek muszę czekać na jakieś zajebane reklamacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol spokojnie, dostaniesz zwrot. A przynajmniej w uk byś dostał bez zawracania sobie tym głowy. 

Jeśli chcesz mozesz zgłosic do banku ze platnosc poszła 2x a towar dostałeś i zamawiałeś tylko x1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, po 8 dniach mars hydro dalej twierdzi, że pieniędzy nie mają, a bank odrzuca reklamację transakcji xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja ostateczna (mam nadzieję): po napisaniu wiadomości, że będę zmuszony rozgłośnić sprawę aby przestrzec następnych kupujących nagle moje pieniądze się znalazły xD banda chuja IMG_1071.thumb.jpeg.309b3ab5297c88083fccf9476a54d1b6.jpeg

Banda kurwa miękkich chińskich faj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...