Skocz do zawartości
Monako

Czy to oznaka Kwitnienia czy Płci

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli nie chce mi się prowadzić relacji już to robiłem wielokrotnie 

 

@WymiataczMega a ten super nie zestresuje roślin do hermy i ile mniej więcej będą dochodziły bo chodzi tu o czas już bardziej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik cała roślina była w tych jajcach i ja wyjebalem te dwie nie mają ani jednego kurwa nie chce hermy bo ona chujowo smakuje i w ogóle nie pachnie  i nie wiem czy wupierdolic wszystkie czy jak @WBB ogólnie box jest u znajomego i on to tak się zajmuje nim jak ja przyjdę a tamto okno otwarte pasywne gdzie noc w namiocie a na dworze już widno więc różnie to bywa 

@Grzechoczący Grzechotnik ogólnie to one mają 12 dzień kwitnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/08/2024 o 20:14, WBB napisał:

mi tak wszystkie 6 sztuk poszło z jajcami 🙂

No też miałem raz podobnie, ale nauczka na przyszłość jest. Za bardzo nie obserwuje ostatnio. Jak minerały u Ciebie? Idę zajrzeć 

W dniu 01/08/2024 o 20:53, Monako napisał:

tamto okno otwarte pasywne gdzie noc w namiocie a na dworze już widno więc różnie to bywa 

Pewnie dlatego doszło do tego procederu. Ale często ostatnio trafiam hermy. Jakość pestek,nawet tych nie tanich, pozostawia wiele do życzenia. To nawet nie musiał być błąd w sztuce uprawnej, tylko podczas selekcji breedara. Wszystko do góry nogami, nie liczy się dla nich jakość tylko $. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Jak minerały u Ciebie?

Zostaję przy mineralnych... lepszy komfort z nimi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...