Skocz do zawartości
Monako

Czy to oznaka Kwitnienia czy Płci

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie bo jeszcze roślina są na wegetacji i dzisiaj zobaczyłem jakby zaczęła kwitnąć i pytanko czy to oznaka płci ? Czy kwitnie ?

IMG_0074.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega a mam jeszcze jedno pytanie czy teraz siatkę rozkładać czy po przełączeniu ?  Bo one jeszcze wegetują i też zmienią ustawienie bo namiot większy będzie i nawilżacz będzie wyrzucony 

IMG_0075.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Boczelli  ej co ile podlewacie z Nawozami jak roślina ma drugi tydz bo ok 8 dni temu zapodałem ok 2.0 EC czyli duża dawka i dzisiaj muszę podlać i nie wiem czy zalać znów nawozami pomimo tego że rośliny wyglądają dobrze ?

IMG_0159.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Stwoerdzilem  że nie mają popalonych końcówek to dam 5ml/l Terra Bloom i 1ml/l Call Mag następne podlanie dam power buds tylko 

mam nadzieję że będą nabite tak jak lubię heh i że na wadze będzie dobrze 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega  może mi podpowiedzieć czy to brak CallMag bądź to są pierwsze liście i dlatego ? One mają 25 dzień wegetacji i czy je usunąć bo to dwa wiatrakowe inne zdrowe

IMG_0171.jpeg

IMG_0170.jpeg

IMG_0169.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli i co teraz trzeba zrobić ? Wymyć box plis psiknąć CannaCure ? Czy kupić te robaczki co są korzystne dla roślin a zabijają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...