Skocz do zawartości
wanda

4 x Mimosa x Orange Punch autopot biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ślicznie wszystkie osoby z forum które przyszły pomóc lub pilnować : ) 

  1. Nasiona Mimosa x Orange Punch od barneys farm
  2. LED 250w grow the jungle nemesis
  3. Growbox 120x60x200cm royalroom
  4. Wiatrak mieszający herbgarden oscylujący
  5. Wyciąg 150mm od silentair(chyba) plus filtr węglowy 140mm nie pamietam marki
  6. 4 x autopot 15L i zbiornik 70L
  7. nawozy to biotabs.nl
  •  Bactrex
  • Mycotrex
  • BioTabs
  • Orgatrex
  • Startrex

Wrzucam po 2 biotabsy do doniczki a reszta jak w poradniku uzupełniam tylko kranówke w zbiorniku : )

 Światło będzie na vegu 20/4 a na kwitnienie przełączam 12/12

Nasionka wrzuciłem dziś do takiej ziemi i podlałem wodą z rootjuice od biobizza                  image.png.573ff6bb000a0952a76ba059ff89629b.png

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli A jakie mógł bym lub co polecasz ? w autopocie nie mogę nic dodawać do zbiornika myślałem że ten cały zestaw starczy od początku do końca i zapomniałem dopisać w poście wyżej że na koniec będę używał cannaboom moregrams na ostatnie 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

box pod uprawe docelowo wyglada tak

jakies propozycje co dodac co zmienic?

na dniach wleci jeszcze worek co2 tylko czy bedzie ok jak on bedzie nad lampa?

mimo ze to led to i tak sie nagrzewa nie bedzie to co2 odrazu do gory i wylatywac?

IMG_0656.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co2 jest cięższe od powietrza więc opada na dół, ale te worki nie wytwarzają go. W skroce  nie oplaca sie ich kupowac bo gowno daja, jest to potwierdzone badaniami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wygladaly takIMG_0680.thumb.jpeg.9ac865d819ff9eaa4d8223e74e7f7ec3.jpeg

a dzis juz tak

IMG_0687.thumb.jpeg.fd2be71f5f3657444446273e4bbeac10.jpeg

dzis bede je wsadzal do autopotów  wiec dzisiaj dzien 1 fotorelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze was o pomoc w doborze ledu do kolejnego growbox ma on wymiary 145x210x150 wiem ze te wymiary sa chujowe ale nic wiecej nie moge zrobic oprocz dostosowac sie myslalem nad grow the jungle 1000w  jaka lampa zakryje caly obszar dobrze i nie bedzie brakow? czy przy takim boxie moze robic obieg zamkniety i co2 zeby lampa mogla byc nizej? slucham wszystkich propozycji a i myslaem narazie nad autopotem w taki sposob a moze jednak pojsc w hydroponike? dwc nie wiem ale potrzebuje najlepszego rozwiazania jak najszybciej zdaje sobie sprawe z kosztow i budzet mam elastyczny ze tak powiem ale nie przesadzajmy z jakimis lampami powyzej 10k sory ze tak chaotycznie ostatnio mam problem zeby zebrac mysli  

image.png

to pomysl autopotow z doniczkami 8l i wtedy w gre chyba automaty by wchodzily

ew prosze o oznaczenie forumowicza ktory wiecie ze uprawiaj na podobnych powierzniach i ma troszke wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda 150cm to wysokosc? Slabo to widzę. Na takich powierzchniach to 2.4m się robi wysokosc. 

Lepiej wiecej mniejszych lamp niz jedną mocna. Tutaj widze 2 lub 4 szt.

co2 zawsze na plus.

Autopoty czy hydro sa sporo wyzsze niż standardowe doniczki. 

Co mozesz probowac to jak najniższe doniczki robione na wymiar i mocny trening scrog. I zadne automaty tylko sezony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli wiem ze wysokosc to kiler

to jakie lampy moglbym dac?

wiem ze sa wyzsze ale chodzi mi o automatyzacje podlewania musi cos byc 

scrog napewno bedzie robiony 

docelowo ma byc jedna galaz glowna na jeden kwadracik w siatce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda 2x Lumatek Zeus 600 PRO

Na jednej stronce po rabacie widzialem za ~7k PLN za 2szt, chyba że zagranica to widzialem nowsza wersje tej lampy za 1k euro sztuka. 

Mozesz isc w lampy o podobnej mocy z Mars Hydro czy Spider Farmer, ale duzej roznicy cenowo nie ma za to inna jakość.

Zostaje kolo 3k na resztę zabawek to nie wiem co tam potrzebujesz. CO2 butla z reduktorem i programatorem to kilka stówek 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...