Skocz do zawartości
Mooshrom

Fat Banana, Bubble Kush, Northern Lights/ 90x90x180/ Led 280W/Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 28/ 29 flo.

Dwie roślinki Bubble Kush zgłodniały liście zaczęły robić sie żółte. Dodałem calmag w ilości 0.5ml. Przy kolejnym podlewaniu zwiększam dawki Bloom i maxa do 4ml. Fat banana nie wykazuje żadnych niedoborów. Wzrost się zatrzymał i teraz tylko puchną. Lampa ustawiona na maksa 280w. 

IMG_20240826_162453.jpg

IMG_20240826_162458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/33

Dziewczyny grubieją😅. Dałem wodę w ilości 1L. Calmag 0.5ml top max 5ml bloom 5ml. Zmieniają kolory i już dosyć intensywnie pachna. Dostały dzisiaj osuszacz trotec TTK60E. Sprawdza się bardzo dobrze zbija wilgotność bardzo szybko. Podnosi temperaturę w boksie o jakieś 2-3 stopnie. Miałem temperatury 29-30 stopnie. Musiałem zwiększyć prędkość wyciągu na 60%.

IMG_20240830_180759.jpg

IMG_20240830_180752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/37.

Dziewczyny dalej rosną i pachną niesamowicie. Zwiększyłem dawkę calmag do 1ml na 1L dzięki temu pozbyłem się fioletowych liści 😄 nie zupełnie ale widać duża różnicę. Piją coraz chętniej i podlewam je 1L na głowę ( więcej nie chcą przyjąć na raz).  Przy następnym podlewaniu zwiększę dawkę tom max+ Bloom na 6ml. Liście powoli robią się żółte u dołu i staram się je obrywać na bieżąco. Trichomy robią się powoli mleczne. Ale jeszcze trochę czasu mają do ścinki. Kończę już te butelki biobizz i na nową uprawę zastosuje coś innego bardziej wydajnego. IMG_20240903_202058.thumb.jpg.431163181a2e9108b103f7b1e08987b7.jpg

IMG_20240903_202050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Szykuje się ścinka pierwszej Bubble Kush. Pojawiają się bursztynki myślę że w weekend to ogarnę 🙂 mam nadzieję że proces suszenia przejdzie pozytywnie i będą smaczne topki. 🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/42

Bubble Kush odszedł do lepszego świata 😁. Powycinalem większe liscie wiatrakowe i wywiesiłem do suszenia. W boksie zostaly dwie dziewczyny i czekają na swoją kolej 🙂 jestem ciekawy ile z tego wyjdzie bo mi się podoba 😅 i pachnie bardzo ładnie tak cytrusowo trochę.

IMG_20240908_090101.jpg

IMG_20240908_092129.jpg

IMG_20240908_092913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło około 48g suchego razem z popcornem. Nie jest to może rekord świata 😂 jeszcze muszę to trochę otrymowac bo nie chciało się zabardzo😅 zrobię to w wolnej chwili. Dwie ostatnie roślinki  jeszcze czekają na swoją kolej. Nie podoba mi się konsystencja topow nie są takie zbite jak holenderskie 😅 nie wiem czy to wina odmiany czy moja podczas uprawy. Ale lubię topy typu kamyk 🤤IMG_20240914_080001.thumb.jpg.19df4d2d8b492f2e95ef12aa3b1b78b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo roślinę brakło z dwa trzy tyg do pełnego nabicia widać to po liściach  które powinny być już wyssane z składników a Twoje są nabite jeszcze  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom a używasz jakiś stymulatorów kwitnienia ?

@Mooshrom ja jak po takim czasie ścinałem co Ty bo byłem niecierpliwy to miałem ok 70/80 gr na roślinie więc teraz trzymam do końca aż sama się wysuszy 😂😂 i ma dać min 120 na krzaku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom jak Ci chodzi po czasie 4/5 tyg to dobrze już klepie ale jak byś potrzymał min 8/9 tyg nawet do 10 to będzie totalnie miażdżyc 

małe znów smak jest niby dobry ale jednak czuć te nawozy w topie i dlatego ja się skupiam żeby nie dawać dużo nawozów i mierze wypływ wody jak podlewam by zobaczyć co się dzieje w ziemi i za każdym razem wiadomo na grow i indukcji nie mierzę ale na Kwitnieniu już mierze 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo chwilę mnie nie było brak czasu plus trochę chorowałem. Kwiatki wysuszone w słoikach. Jeszcze nie patrzyłem wagi ale jeden będzie jakieś 50g a drugi około 30g z racji tego że było sporo popcornu i nie chciało mi się tego trymowac. Z odpadów z tej i poprzedniej uprawy zostało mi jakieś 30g z czego zrobiłem swoje pierwsze rso 😄 wymieszaniem to w słoiku litrowym że spirytusem mniej więcej 600ml a potem proces odparowywania w garnku do ryżu 😅. Wyszła piękna gęsta mazia która ładnie pachnie 😋

IMG-20241002-WA0023.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ciężko powiedzieć bo trochę wylało mi się na spodnie a trochę na stół  🤣 nie wiem co jest ze mną ale później mogę wagowo powiedzieć ile wyszło tego. Moim zdaniem takie odpady przerabiać na rso albo bho to najlepszy pomysł. Bo i tak nie mam co robić z tym śmieciem a tak masz dobry koncentrat 😉 który na pewno nie nie zmarnuje. Przepuszczane przez gaze i filtr od kawy.

Coś takiego wyszło 🙂

IMG_20241002_174710.jpg

Następnym razem będę robił bho. Myślę że będzie szybciej i łatwiej z odparowaniem gazu. Ale to najpierw muszę zebrać trochę materiału 😉

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...