Skocz do zawartości
Mooshrom

Fat Banana, Bubble Kush, Northern Lights/ 90x90x180/ Led 280W/Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 28/ 29 flo.

Dwie roślinki Bubble Kush zgłodniały liście zaczęły robić sie żółte. Dodałem calmag w ilości 0.5ml. Przy kolejnym podlewaniu zwiększam dawki Bloom i maxa do 4ml. Fat banana nie wykazuje żadnych niedoborów. Wzrost się zatrzymał i teraz tylko puchną. Lampa ustawiona na maksa 280w. 

IMG_20240826_162453.jpg

IMG_20240826_162458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/33

Dziewczyny grubieją😅. Dałem wodę w ilości 1L. Calmag 0.5ml top max 5ml bloom 5ml. Zmieniają kolory i już dosyć intensywnie pachna. Dostały dzisiaj osuszacz trotec TTK60E. Sprawdza się bardzo dobrze zbija wilgotność bardzo szybko. Podnosi temperaturę w boksie o jakieś 2-3 stopnie. Miałem temperatury 29-30 stopnie. Musiałem zwiększyć prędkość wyciągu na 60%.

IMG_20240830_180759.jpg

IMG_20240830_180752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/37.

Dziewczyny dalej rosną i pachną niesamowicie. Zwiększyłem dawkę calmag do 1ml na 1L dzięki temu pozbyłem się fioletowych liści 😄 nie zupełnie ale widać duża różnicę. Piją coraz chętniej i podlewam je 1L na głowę ( więcej nie chcą przyjąć na raz).  Przy następnym podlewaniu zwiększę dawkę tom max+ Bloom na 6ml. Liście powoli robią się żółte u dołu i staram się je obrywać na bieżąco. Trichomy robią się powoli mleczne. Ale jeszcze trochę czasu mają do ścinki. Kończę już te butelki biobizz i na nową uprawę zastosuje coś innego bardziej wydajnego. IMG_20240903_202058.thumb.jpg.431163181a2e9108b103f7b1e08987b7.jpg

IMG_20240903_202050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Szykuje się ścinka pierwszej Bubble Kush. Pojawiają się bursztynki myślę że w weekend to ogarnę 🙂 mam nadzieję że proces suszenia przejdzie pozytywnie i będą smaczne topki. 🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/42

Bubble Kush odszedł do lepszego świata 😁. Powycinalem większe liscie wiatrakowe i wywiesiłem do suszenia. W boksie zostaly dwie dziewczyny i czekają na swoją kolej 🙂 jestem ciekawy ile z tego wyjdzie bo mi się podoba 😅 i pachnie bardzo ładnie tak cytrusowo trochę.

IMG_20240908_090101.jpg

IMG_20240908_092129.jpg

IMG_20240908_092913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło około 48g suchego razem z popcornem. Nie jest to może rekord świata 😂 jeszcze muszę to trochę otrymowac bo nie chciało się zabardzo😅 zrobię to w wolnej chwili. Dwie ostatnie roślinki  jeszcze czekają na swoją kolej. Nie podoba mi się konsystencja topow nie są takie zbite jak holenderskie 😅 nie wiem czy to wina odmiany czy moja podczas uprawy. Ale lubię topy typu kamyk 🤤IMG_20240914_080001.thumb.jpg.19df4d2d8b492f2e95ef12aa3b1b78b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo roślinę brakło z dwa trzy tyg do pełnego nabicia widać to po liściach  które powinny być już wyssane z składników a Twoje są nabite jeszcze  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom a używasz jakiś stymulatorów kwitnienia ?

@Mooshrom ja jak po takim czasie ścinałem co Ty bo byłem niecierpliwy to miałem ok 70/80 gr na roślinie więc teraz trzymam do końca aż sama się wysuszy 😂😂 i ma dać min 120 na krzaku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom jak Ci chodzi po czasie 4/5 tyg to dobrze już klepie ale jak byś potrzymał min 8/9 tyg nawet do 10 to będzie totalnie miażdżyc 

małe znów smak jest niby dobry ale jednak czuć te nawozy w topie i dlatego ja się skupiam żeby nie dawać dużo nawozów i mierze wypływ wody jak podlewam by zobaczyć co się dzieje w ziemi i za każdym razem wiadomo na grow i indukcji nie mierzę ale na Kwitnieniu już mierze 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...