Skocz do zawartości
majger

Podlewanie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, wykiełkowalo mi nasionko i chce je przełozyc do ziemi ktora jest w pojemniku po jogurcie 400ml. Co ile je podlewać i ile?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majger podlewa się tak aby była zachowana wilgoć nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo warunki są różne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, Kibic napisał:

@majger podlewa się tak aby była zachowana wilgoć nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo warunki są różne 

Po przełozeniu moge ją dać na parapet na słońce? 

 

Edytowane przez majger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majger Na długość kciuka to bym raczej nie wsadzał 🙏 to nie Cipka ♥️ na ok 1 cm spryskaj troszkę ziemię wodą i czekaj az wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@majger jak wyżej 👆. U mnie zawsze skutecznie działa na głębokość paznokcia😉. Zrób np z folii wieczko i poprzekłuwaj żeby dziurki były. Najlepiej jakby cały czas woda na tym wieczku się skraplała. Wiesz o co chodzi?

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, WymiataczMega napisał:

@majger jak wyżej 👆. U mnie zawsze skutecznie działa na głębokość paznokcia😉. Zrób np z folii wieczko i poprzekłuwaj żeby dziurki były. Najlepiej jakby cały czas wodą na tym wieczku się skraplała. Wiesz o co chodzi?

Wiem, ale cieżko bedzie takie kapiące zamontować przy parapecie. Chociaz sprobuje

Edytowane przez majger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WymiataczMega napisał:

Co chcesz montować? Załóż normalnie przezroczystą torebkę foliową i dziurki porób.

Nie wazne, juz wiem o co chodzi 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...