Skocz do zawartości
Lady Green

Kontrowersyjnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To ja to tylko tu zostawie. 😉 Niech pierwsze prześmiewcze 2 minutki Was nie zniechęcają do zapoznania się z całością, ciekawa jestem czy będzie ktoś miał jakieś uwagi. 🙂 

 

 

Ej... jak tylko to opublikowałam to gołąb tak mi walnął w okno że aż podskoczyłam... 🙄 Boże, wybacz mi, możliwe że nie wiem co czynię... 🙈

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lady Green napisał:

Ej... jak tylko to opublikowałam to gołąb tak mi walnął w okno że aż podskoczyłam... 🙄 Boże, wybacz mi, możliwe że nie wiem co czynię... 🙈

Też mam takie różne akcje jak tylko chociaż pomyślę źle o Bogu 🙂

A teraz nie obejrzę filmu bo nie mam głośników.... Może do snu się uda obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja osobiście wierze w Boga tylko określam go i tłumacze sobie jako "źródło" wszystkiego. Idąc dalej tym tropem każdy z nas ma w sobie cząstkę Boga/jest Bogiem, ale co, jak i dlaczego wykminiaj sobie sam, to jest już wyższa filozofia... 😅 Może wpadniesz przy okazji na coś ciekawego o czym nikt wcześniej nigdy nie pomyślał i to będzie strzał w 10... 😉

Ooooo... odnośnie strzałów... Jaki wynik dzis obstawiasz @WymiataczMega ? 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green a skąd mam wiedzieć czy mam duszę? Ja nic nie czuję 🙂

A ta fotka to jest boska proporcja..... i 61,8 boska liczba. W grze na giełdzie się jej też używa.... przy 61.8 kursy zawracają.

I gdzies czytałem, że jak podejdziesz do pustej ławki to usiądziesz właśnie na odcinku 61,8 tej ławki 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB zazwyczaj jest połączona z sumieniem... ale skoro Ty swojej nie czujesz to może być tak jak mówisz i jej po prostu nie masz... 🤷‍♀️ Podobno nie wszystkim była dana. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...