Skocz do zawartości
Toni

Jaki start pakiet z odżywkami zacząć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich, doradźcie jakie odżywki do tych roślinek? Ostanio miałem biobizz try Pack + calmag + bio heaven. Pierwszy raz lecę z feminized nasionami, pozdrawiam 👍

20240620_182418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw, ale pamiętaj żeby kupic tripack indoor. Czyli ten który zawiera Bio-grow Bio-bloom i Top-max. Cal-mag i bioheaven też ideolo. Zbadaj jeszcze wodę którą podlewasz sprawdź pH jeżeli mieści się w 6-7pH to super, jeżeli nie to odpowiednio kup "pH Up" jeżeli pH wody której używasz jest za niskie, lub "pH Down" jeżeli jest za wysokie. Powodzenia z grow :yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Toni napisał:

Pierwszy raz lecę z feminized nasionami, pozdrawiam

Czy chodziło Ci o NIE AUTO czyli Sezony? 😉

Bo feminizowane to są wszystkie przeważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak tak o Nie auto

@Toni a powiedzcie mi jaki trening im przygotować, bo myślę że mam trochę za małą powierzchnię boxu 180×120×60, na 6 donic 11l.

@Toni gdzieś 3 tygodnie wegu planuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni 3 tygodnie Wega to polecam trening LST, wszystko zależy od tego jak dobrze się rozwiną, jak będą spore po 14-16dniach to nawet topping możesz uskutecznić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...