Skocz do zawartości
Arek2015

3xGanja Skunk Fast Flowering, 1Easy Bud Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule nawie się w kolejną uprawę 😄
Tym razem zrobie to troche lepiej przede wszystkim zabezpieczę miejscówkę przed ślimakami tak żeby nie zjadły krzaka.

Dzisiaj moczę je w wodzie jutro lub dzisiaj wieczorem wrzucę je do ziemi

Ziemia biobizz allmix

nawozy również od biobizz

donice po 11l więc mam nadzieje że roślinki bedą wieksze niż w mojej pierwszej uprawie gdzie użyłem 8l doniczek

 

7MpNaek6.jpg

4X31Pd6h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety jedna się złamała nie mam pojęcia jakim cudem ale mam na jej miejsce inne nasionko easy bud 

Edytowane przez Arek2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasiona od Ganja Skunk Fast Flowering to jakiś nieśmieszny żart na 3 nasiona uchował się tylko 1 niestety...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no to cieszę się 🥴

Dla sprostowania dałem doniczka na parapet za oknem patrzę jakiś czas później roślinka leży jakby złamana wyciągnąłem ją i miała łodygę która rosła w ziemi zgnieciona jakby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za małe doniczki 11 litrowe to ewentualnie do automatów a nie pod fasty  kopie dołki po 100 litra pod fasty i powiem ze bryła korzeniowa wypełnia 70% dołka także pomysł nad większymi donicami  pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się zapomniało aktualizacje robić 😅 aktualnie jestem na 2 tygodniowym urlopie a mianowicie go kończę. Miałem spory problem i zagwozdkę co zrobić z kwiatami podczas swojej nieobecności w mieszkaniu więc wpadłem na pomysł kupienia z temu systemu nawadniającego zdjęcia były robione w dzień wyjazdu czyli 19 lipca. Jutro wracam i zobaczę efekt ale mam nadzieje ze nie są zbyt suche 

20240720_065452.jpg

20240720_065456(0).jpg

20240720_065456.jpg

20240720_065500.jpg

Jutro albo pojutrze dodam fotki jak wyglądają po tym okresie zapewne wody nie będzie ale lepiej je było zostawić np tydzień bez wody niż dwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety coś poszło nie tak w jednym prawie cała woda została "wypita" w drugim 1/3 a w kolejnym cała prawie została :c

Na szczęście tylko dół roślinki wysechł jutro wrzucę zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mogę zmienić nazwy ale z 3 Ganja skunk fast flowering został 1 i 2 easy bud

Ganja skunk jeszcze nie kwitnie cały czas rośnie

 

Edytowane przez Arek2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde troche się martwię bo mijają 2 miesiące a Ganja Skunk Fast Flowering Ganja Farmer Seeds nie zaczęła nawet kwitnąć... Cały czas rośnie

Ze specyfikacji na https://**************/8275-ganja-skunk-fast-version.html wynika ze powinno bo miesiącu zacząć kwitnąć a tutaj juz 60dni i nadal nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...