Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 3, tygodniowa amnesia auto xl X2 ,3, tygodnie były w doniczkach dzisiaj poszly na zewnątrz będą plony z tego pójdą do góry ? 

IMG_20240603_091804287.jpg

I jescze ta

IMG_20240603_091756183.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dejvv29 wybacz mordo ale to bylo na powaznie , po 5 g bedzie z kazdej , bylo trzeba dac lepszej ziemi albo nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz większe doświadczenie powiedz tylko po czym wnioskujesz że bedzie taka lipa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dejvv29 napisał:

Zapewne masz większe doświadczenie powiedz tylko po czym wnioskujesz że bedzie taka lipa ? 

Po tym że to auto i w 3 tygodniu tu już LST powinno być robione a ty masz 3 piętrowego karła. zamawiaj następny rzut i popraw błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dejvv29 za wczesnie je wsadziles i chujowa ziemie dales. Zamawiaj nowe nasiona i ziemie typu light mix i startuj z nowymi to jeszcze cos zajarasz w rym sezonie 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona powinna być większa jak na tę 3 tygodnie ? Co mogłem zrobić źle ? miała słońce była podlewana nie schła nie wiedla nic z tych rzeczy ładna zielona bez żadnych problemów. A tu nagle się dowiaduje że z max 150 g będę miał może 5* .. napewno nie ruszy jescze ? Może są jakieś szanse 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dejvv29 Ja tu może się odezwę  ale jako amator. Moja w 3 tygodniu wyglądała między bogiem a prawdom to bardzo podobnie. Dopiero potem zaczęła lecieć do góry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@dejvv29 @dejvv29  Do efektu końcowego to jej jeszcze trochę brakuje. Aktualnie wygląda tak.

20240603_204124.thumb.jpg.fe3d467ca35d3eb1283f7e161792c63b.jpg

Skoro i tak ją wsadziłeś to ją po prostu zostaw i zobacz co się będzie działo na dniach. Moja też w 3 tygodni wyglądała podobnie po czym nagle z dnia na dzień zaczęła odpierdalać dzikie tańce.\

ps: 5 tydzień

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy Jak masz za dużo ciśnienia misiu, to idź sobie strzepsć w kiblu a nie sie tu sapiesz bo trochę beka z ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...