Skocz do zawartości
Otlees

Pierwsza uprawa | 1x Special Kush / 1x Special Queen / 1x Ananas / 1x Tropicana Cookies

Rekomendowane odpowiedzi

I po ścince. Na zdjęciu Ananas. Sporo popcornu i średnich topów, 3 największe topy niestety miały pleśń 😔.
 Kush również ścięty ale foty wrzucę w tygodniu. :yummy:

Ile suchego obstawiacie po zdjęciu? Moim zdaniem więcej niż 20 nie będzie.
 

IMG20240908150039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Otlees trzeba bylo im lepiej podpórki zrobic albo podwiazac do sufitu bo takie opieranie o scianki czy o siebie nawzajem to prosty przepis na pleśń. 

btw. Ladne topki i fajnie sie wyjadły rośliny akurat w czas, powinny dobrze smakować i klepać :yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Wezmę to pod uwagę przy następnym grow. Teraz chciałem już dobrnąć do końca.
 Moim zdaniem przyczyną pleśni była zbyt wysoka wilgotność. Próbowałem zbijać ją dodatkowym wentylatorem wtłaczającym powietrze + pochłaniaczami wilgoci ale wilgotność ciągle była w granicach 50-65%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zważeniu wyszło odpowiednio od lewej:
Ananas: 28g Special Kush: 15,5g i 9g (24,5g)
 

IMG20240914121305.jpg

Jutro ścinka Special Queen.
 Tutaj spodziewam się wyniku 35-40g. Trichomy co prawda przeźroczysto-mleczne ale nie mogę trzymać jej dłużej ze względu na wyjazd.

IMG20240910163600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...