Skocz do zawartości
Gość wiejskikox

Sezon 2024 - 3x purple maroc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiejskikox

Witam, prowadziłem fotorelacje lecz musiałem zrobić nowe konto, spot zmieniony z powodu słabego światła, ziemia ogrodnicza przekopana z taką że spota, dziś przekopałem ta ziemię z siatką odchodów króliczych, zamiast chować roślinki na noc do auta postanowiłem im zrobić taką mini szklarnie z obciętej butelki i zostawiać je na noc w nasłonecznionym przez cały dzień miejscu 

IMG_20240525_150332_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

@WymiataczMega roślinki napewno mają ciepło, jeżeli to coś da mogę je wrzucić do auta które stoij w słońcu, ale tam to z 40 stopni będą miały i dobre słońce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox
Napisano (edytowane)

@Tester w poprzedniej fotorelacji pisałem, 3x purple marroc tamta możesz już usunąć bo to jest kontynuacja

Kolejne 5 dołków wykopane na głębokość szpadla , w poniedziałek przyjeżdża 5x Jack herrer auto 

IMG_20240525_185730.jpg

Edytowane przez wiejskikox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ze wszystkim mozna sie uporac w miare latwo ale slimaki sa najtrudniejsze do wytepienia jesli chodzi o jakies male stworzenie, interesujace sie naszymi roslinami. Zjedza zarowno sadzonke jak i dorosla rosline. Mi ojebaly topy pelne zywicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

27.05 pestki przyszły, wrzucam do wody i czekamy 

IMG_20240527_092340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

Witam, 29.05 10 dzień od wrzucenia purple marroc w ziemię, nie ukrywam że jestem zawiedziony rozwojem tych roslinek

IMG_20240529_111620_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy je sadzicie- ja mam ziemię uniwersalną z marketu, żadnych nawozów i cały czas w doniczka i wyglądają tak po 5 tygodniach 

IMG_2501.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

nie wiem panowie czemu one nie poszly w gore, zapewnione maja swiatlo caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

30.05 z 3 purple marroc zostały 2, ręce mi się rozkładają nie wiem co mam robić, wystawiam je na słońce które jest przez cały dzień a te nie ruszyły ani trochę 

IMG_20240530_214308.jpg

Panowie wymyślilem dziwny pomysł, wrzucę te dwie roślinki gdzieś obok komina na dachu przed wrzuceniem na dach podleje je, co bedzie to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wiejskikox napisał:

Panowie wymyślilem dziwny pomysł, wrzucę te dwie roślinki gdzieś obok komina na dachu przed wrzuceniem na dach podleje je, co bedzie to będzie 

no to pomysł.....🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

@Tester Jak nie podrosną to chociaż mi nikt nie zarzuci że słabe światło bylo 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox
10 godzin temu, WymiataczMega napisał:

@wiejskikox będziesz podlewał?

Czy tylko raz?haha zrób czapki z butelek 

@WymiataczMega na dach i tak nie pójdą bo zachodzi cień w to miejsce 

31.05 stwierdziłem że słońce jest bardzo dobre pod sezonowki, zaryzykowałem i sezonowki przerzuciłem do większych doniczek i innej gleby podlałem, automaty wrzucone do objętych butelek i również podlane 

IMG_20240531_094527.jpg

IMG_20240531_094329.jpg

IMG_20240531_094531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskikox

Panowie purple maroc umarły, sezonowki ładnie poszły do góry, niestety pogoda nie sprzyja a ja się zastanawiam jakie odmiany zamówić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...