Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko 🙂 Nie było mnie troszkę 😕 Miałem po prostu dużo spraw do załatwienia. Zacznę może od tego że urodził mi się synek. Jest zdrowy i wszystko w porządku 🙂 Wracając do tematu "weedu' 🙂 nowy projekt zakupiony. Także pomimo wszystkiego i tak zdołałem zmontować oraz posiać moje małe 🙂 namiot to jakiś "no name" 120x60x180. Chciałem kupić od Mars Hydro ale cały czas mnie odsyłali bym czekał i czekał ponieważ sytuacja w niemczech jest napięta żeby coś kupić. Nasionka to 3 hybrydy od RQS. Automaty Orion Titan oraz Apollo. Oriona miałem ostatnio i byłem z niego tak zadowolony że znów go posadziłem. Lecz tym razem w doniczki 19l. Lampa to Mars Hydro TSL 2000 300w. Myślę że będzie w sam raz. Czekam jeszcze na woreczki z Co2. Pozdrawiam was wszystkich. Bedę starał wrzucać na bieżąco zdjęcia 🙂 Do suszenia buch z wami 🙂 

20240505_185741.jpg

20240519_102808.jpg

20240524_171017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczebrek94.1994@gmail.com jest potrzebne, ale te woreczki go nie wytwarzaja. Sam więcej co2 wytworzysz oddychajac w boxie przez kilka min. Jak chcesz sie bawic w podawanie co2 to butla, reduktor i obieg zamkniety. Ew. Mala bimbrownia wlasnej roboty cos tam wytwarza tego co2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...