Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.Mam pytanko.Chce kupić taki zestaw z USA.Pytamue dotyczy prądu,a mianowicie czy będzie to chodziło w Europie?U nich napięcie 110v a u nas 230v.Potrzebna tylko przejściówka usa/europa czy jakaś przetwornica?Wolę zapytać kogoś kto może ma lub zamawiał,żeby nie mieć problemów.Bede wdzięczny za pomoc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WeedMan pokaz zdjecie tego zestawu bo nie bede pobieral jakis wirusow. 

Sa tez europejskie wersje sprzetu od AC, wiem ze w Stanach taniej i wiekszy wybor, ale tez nie bez przyczyny 🤷‍♂️

 Kombinowanie z przetwornica moze sie skonczyc fajerwerkami 😁

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chcialem zamowic grzejnik z AC z usa grzejnik 90 $ przesylka 110 $ ELOOOO 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy gadalem z gosciem ktory sie tym zajmuje i w tym sprzecie jest za duzo wrazliwej elektroniki zeby stosowac przetwornice tzn. Odpalic by pewnie odpalilo, ale dlugo by nie pochodzilo. 

No tez czekam.na odpowiedz marsa albo spidera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informacje.Sprawdzilem na ac infinity lata wszystko na 100-230v oprócz mat grzewczych.A o przesyłkę sie nie martwię bo mam za grosze (+vat)na amazon.de mam możliwość podpięcia się pod amazon.com.i nie place za przesyłkę.Niestety w DE.to nie takie proste bo trzeba 3mce czekać na towar.

Z fartem growerzy✌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WeedMan gdzie to sprawdziłeś, że termoforge może iść na 230V ? Mam wszystko z AC i faktycznie można na 230, ale w specyfikacji thermoforga jest napisane 100-120V, tak jak maty grzewcze jedynie tego mi brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był jedyny sprzęt którego nie sprawdziłem… już idzie do mnie, a raczej odesłanie to wyjdzie wiecej niż koszt urządzenia. Wiec w tym wypadku zaryzykuje z przetwornicą, mam fajną polską firmę i mają do 600W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to 350 zł taki transformator 👌 no ale nie chińczyk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...