Skocz do zawartości
Mooshrom

Niemcy - legalizacja 1 kwietnia 2024

Rekomendowane odpowiedzi

Siema założyłem temat aby można było dzielić się wiadomościami w sprawie legalizacji marihuany w Niemczech. Sprawa jest dosyć świeża i wiele się zmienia z dnia na dzień wprowadzają coraz to nowe obostrzenia. Na chwilę obecną można posiadać 3 krzaki. 50g suchego w domu i 25g poza miejscem zamieszkania. W przyszłości mają zostać otwarte tzw. kluby konopne zrzeszające maksymalnie 500 czlonkow którzy będą mogli miesięcznie otrzymać 50g (maksymalnie na raz 25). Jeśli macie jakieś dodatkowe informacje proszę śmiało pisać 🙂 Niemcy robią z siebie trochę pośmiewisko 3 krzaki a tylko 50g na chacie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tyle ludzi zaczęło uprawiać że w sklepach nie ma towaru wszystko jest wyprzedane 😅 przynajmniej w tych internetowych sklepach powariowali 😄 chciałem trochę większy namiot kupić to nie ma albo w kosmicznych cenach 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mieszkam obecnie tutaj, ma rację Moonshrom, nawet jak wszedłem do sklepu Thomas " jakoś tak " to jeszcze przed legalizacja były całkiem inne rzeczy na pułkach. Teraz wszytko związane z hodowlą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uprawa 😉. Ja zamówiłem teraz osuszacz od producenta to muszę czekać jeszcze ze dwa tygodnie bo nie mają na stanie 😤 Myślę że sporo ludzi posiada teraz swoje roślinki ale to co niemiecki rząd ogłasza że spowrotem zabronią że nie można tam a tam palić, kluby konopne miały powstać do teraz powstał jeden oni tego nie ogarniają zupełnie jest chaos. Jeszcze trochę czasu upłynie zanim to wszystko się unormuje. Na chwilę obecną strach jeździć autem bo nie wiadomo czy we krwi nie posiadasz za dużej ilości. A testów żeby to samemu sprawdzić nie ma..... Czas pokaże.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...