Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, jestem początkującym growerem (jest to moja 2 roślinka) i chciałbym usłyszeć co "doświadczeni" i "zaawansowani" sądzą o tym co tutaj przedstawie a więc ta konkretna roślinka ma miesiąc i 13 dni (wykiełkowała 6 kwietnia więc co 6-ego wypada kolejny miesiąc, 6 maja, 6 czerwca itd.) i wygląda tak jak na zdjęciach,  takim moim głównym problemem wydaje mi sie ze jest lekkie przenawożenie lub niedobór jakiegoś pierwiastka ale moge sie mylić bo dużo se czytałem i według tego co przeczytałem to wydaje mi sie jedna z tych dwóch opcji ale chce poznać opinie "speca" i ewentualne doradzenie czy nie bać sie o to czy zainterweniować, ogólnie zależy mi na opini czy dobrze to prowadzę czy też do poprawy coś, (zapomniałem dodać ze jest to outdoor)

w1.png

w2.png

w3.png

w4.png

w5.png

w6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piach jest tylko na samej górze 90% całej ziemi to jest ziemia ze sklepu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, WymiataczMega napisał:

Roślina jest jasna. Czegoś jej prawdopodobnie brakuje. Jakie masz nawozy?

do tej pory używałem agrecol, carboload i voodoo (voodoo bardziej uzywałem na początku życia roślinki)  te dwa zielone kupiłem niedawno tak "zapobiegawczo" na początku kupiłem agrecola bo szukałem nawozu z azotem ale ma 5% wiec postanowiłem kupić biopona 8% (moge się mylić ze to mało jak na taki nawóz ale zawsze coś),  jako zwykłej wody do podlewania używam muszynianki

nawoz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, WymiataczMega napisał:

Kurde, żadnego nie znam. Ewidentnie mało światła 

na dwór wystawiam to od około 9/10/11 do 19/20/21 i stoi na takiej "parówie", no ale spróbuje dać więcej azotu i zobaczymy jak dalej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...