Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zacząłem przygodę z sadzeniem indor chociaż już outdoor już uprawiałem i było wszystko ok. Wygląda to tak że rośliny mają już 26 dni od pestki są bardzo małe maja światło 2x po 50w LED 35 cm nad nimi  nawilżacz wiatraki produkcja co2 i to nie rośnie wgl dodlem odżywki ziemia jest non stop sucha na 5 cm a podlewam co 2 dzień ziemia wymieszana z perlitem co jest nie tak temperatura 25/27 stopni wilgotność 65/70 pH sprawdzam . Sadzonki przesadziłem oklaply ale się podniosły teraz dostały żółtych końcówek liści. Łodyga jest cieka i smukła dodałem mieszanki azotu 5 dni temu. Pomieszczenie 1m x 1m pozdrawiam  

IMG_20240514_210425.jpg

IMG_20240514_210436.jpg

IMG_20240514_210448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć 18/6  1 lampa 

50 cm: 192 LEDs (Rot: 136, Blau: 32, Weiß: 24)

2 lampa 45W LED Grow Light 1500lm 144, LED  tak to auto

Edytowane przez MatiasFarmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MatiasFarmer slaba lampa do 1m² pewnie dlatego to  nie rośnie, jeżeli to automaty to niedługo powinny wejść w fazę kwitnięcia. Moim zdaniem nie ma sensu ciągnąć dalej tej uprawy, zainwestuj w dobre swiatlo i startuj od nowa...

Ps. Potrzebujesz 50tysiecy lumenow.

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim swiatlem na m2 rzezucha moze by rosla ale nie te panienki😉 potrzebujesz cos znacznie, znacznie mocniejszego. Takie 400W w ledzie bylo by juz ok🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MatiasFarmer do 300e mozesz kupic Kingbrite 480W badz tansza 320W na Alibabie, spoko budzetowa lampa. Za taka kase nie kupisz nowej markowej lampy na 1m2

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie kupiłeś to na mars hydro masz lampę 300 W z kuponem za jakieś 300€ Fc 3000 lub Fce 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...