Skocz do zawartości
WymiataczMega

2x PINEAPPLE EXPRESS, 2x ACAPULCO GOLD sezony

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, WymiataczMega napisał:

Czekam trzy, cztery dni aż urosną trochę w górę i robię fryzjera

Qrcze, u mnie jakoś inaczej chyba coś ten czas płynie... 🤔😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj rośliny dostały oprysk z calmag. Piją średnio co trzeci dzień po 1,5l. Dostają niewielkie ilości grow i bloom. Chwasty dobrze reagują na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne 😉

IMG_20240624_115625_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega niezły busz tam chodujesz, taktyczny komentarz do obserwacji. Ja w 3-4tyg bym zrobił im fryzjera, ale takiego konkretnego. Zaraz mnie zjedzą ze automat czy coś...robiłem zabiegini na automatach z agresywnym cięciem i byłem zadowolony z efektów. Myślę że 80g z automata to jest zajebsty wynik. W sumie ja amator, także ten...ja poerdole, chciałbym wrócić, mimo że na detoksie...jakbym zaczął, to bym zacza palić, a tego nie chce właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 48

Dziewczyny są trudne do ułożenia😅. Zostawiam je już na "dziko" niech sobie rosną. Ewentualnie na tygodniu zastosuje manewr z łamaniem najtrudniejszej panienki 👊😁. Zapomniałem dodać że zamieniłem je miejscami. Acapulco jest z przodu a pineapple z tyłu. Kombinuje z optymalnym ustawieniem.

 

 

IMG_20240701_104855.jpg

IMG_20240701_104740_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...