Skocz do zawartości
WymiataczMega

2x PINEAPPLE EXPRESS, 2x ACAPULCO GOLD sezony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 28

Witam.Jednak zrobiłem lst 😎. Panny dostały po 1,5 litra wody z bio grow i calmag. 1-2 dni i lecimy flo.

 

IMG_20240611_103836_HDR.jpg

Aha, Uzupełniłem ziemię w doniczkach. Rośliny wyglądają jakby ktoś w nich leżał 😅.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WymiataczMega napisał:

Rośliny wyglądają jakby ktoś w nich leżał

Uważaj bo mnie ostatnio tak spanie zmogło, że ryjem bym po ścianie się przetarł. Ale zdążyłem wyrównać lot podczas pikowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega to zaraz się zacznie. 🙂 Nie wiem jak często zaglądasz do namiotu ale jesli chodzi o acapulco to ja przy każdej wizycie gołym okiem zauważałam różnicę. 👍🏻

Aaaaa... i obserwuj bo ja chyba w 2 czy 3 dniu indukcji zauważyłam już preflowery i raczej to nie była moja zasługa tylko genów. 👍🏻

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka liczyłem że już będą na flo jak to będę robił. Teraz indukcja może się przedłużyć i większe ryzyko jajec👎. Zobaczymy 😎😅

Generalnie jedna pineapple express ta z lewej z przodu to ciekawy przypadek. Robiłem jej topping już x razy a ona dalej prześciga wzrostem pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób za dużo takich akcji bo później trudniej znaleźć przyczynę jajec 🙂

Ja też dwa razy otwierałem namiot bratu podczas nocy mówiąc, że tak nie można. Powiedział, że pierdolę a on musi popodziwiać jak rośnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Powiększyłem delikatnie przestrzeń dzięki patentowi innych userów😉👍 zawsze parę centymetrów do przodu. Muszę na bieżąco ogarniać bo robi się gęsto 😎

IMG_20240620_183610_HDR.jpg

Już słychać jak druty od lst się prostują 😅 rośliny zbierają się do wystrzału 🔥👌

Zdjęcie liścia bez lampy. 

IMG_20240620_190547.jpg

Staram się żeby dobrze nabite azotem wjeżdżały na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 40

Witam w słoneczną niedzielę 👊. Po dziesięciu dniach indukcji wszystkie rośliny pokazały preflowery 🤗 🥰. Idealnie się zgrały 👌. Czekam trzy, cztery dni aż urosną trochę w górę i robię fryzjera😎

 

IMG_20240623_101919_HDR.jpg

17191313136006784621310775839484.jpg

Warunki w boxie 👌😉. Wymiana filtra mi się szykuje. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...