Skocz do zawartości
WymiataczMega

2x PINEAPPLE EXPRESS, 2x ACAPULCO GOLD sezony

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega zanim robilem ostatnia scinke to naszla mnie mysl. Sadzimy, pielegnujemy, dbamy, patrzymy jak rosna po czym dochodzimy do etapu, w ktorym wlasnie jestes i jest zachwyt. Ladnie wygladaja, elegancko pachna i ogolnie morda sie cieszy gdy otwiera sie boxa... a za kilka dni ✂️ i wszystko od nowa jak Syzyf🤣🤣🤣 gdzie tu sens, gdzie tu logika🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obserwuje wasze forum już naprawdę długo, da się w tym zakochać... palisz swoje, widzisz jak rośnie i wiesz co palisz, ja osobiście mam dość już tego gruzu z.ulicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze większość mleko, ale troche przezroczystego też jest. Najgorszy okres. Nic nie porobisz, wizualnie jedynie co sie zmienia to to ze roślina sie zjada ... I trzeba czekac:D a pewnie juz kusi zeby kiełkować nowe pechy :D, nastepne sezony? Auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich do mnie się odezwali ostatnio czy nie chce coś posadzić i dostałem pakiecik na testy, więc okaze się w kolejnym grow.

Krowki które dorzucają do paczek są zajebiste to mogę powiedzieć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem coś stamtąd, to będzie na fr którą planuje zrobić gdy skończę to co teraz... ciekawy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green oj tam 😅 teraz bym chciał jakieś ładne kwiatki haha max 20€ za pestkę.

@Boczelli Dwie sztuki z przewagą sativy i dwie indyjki. Żeby równo dojrzewały 😁. Coś masz na oku? 

@Mnich mam stamtąd pestki ale jakieś automaty i czekają na swoją kolej.

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...