Skocz do zawartości
Kumpel

Sweet Gelato x Panty Punch Auto

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Boczelli właśnie ten biotabs mi pasuje bo nie trzeba żadnego ph kontrolować ani wartości odżywczych ja właśnie nie wiem czy za dużych doniczek nie mam 20l 🥺

Na automaty połowę mniejsze by wystarczyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dodać że to moja fotorelacja a nie temat biotabs. Jak możesz to stwórz osobny pokój ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dni od wykiełkowania, sprawa wygląda następująco. I mam pytanie czy jak na ten czas jest ok? Gołym okiem widać że sobie rosną, ale czy nie za wolno? Dać trochę więcej mocy świetlnej czy zostawić jak jest?. Lampa świecić na 50 % i jest 45cm od podłoża boxa

IMG_20240520_135923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Kumpel napisał:

6 dni od wykiełkowania, sprawa wygląda następująco. I mam pytanie czy jak na ten czas jest ok? Gołym okiem widać że sobie rosną, ale czy nie za wolno? Dać trochę więcej mocy świetlnej czy zostawić jak jest?. Lampa świecić na 50 % i jest 45cm od podłoża boxa

IMG_20240520_135923.jpg

Jest dobrze. Jak trzymasz lampę na 50% to podnieś ja trochę. Poczytaj trochę o świetle co się dzieje jak jest go za dużo lub za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 ok, podniosłem. Jest ok. 50 cm od szczytów. Poczytałem i faktycznie mogła być za nisko bo liście się trochę marszczyły , szczególnie w tych dwóch na dole. Mam nadzieję że to pomoże ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udpate.

10 dzień, panty Punch rozwija się w miarę dobrze tak mi się wydaje ale jest problem ze sweet gelato. Lampa była za nisko podniosłem do ok.50cm od szczytów i świeci na 50 %. Jedną powykrecalo a druga stara się odbić ala mizernie to idzie. Od 3 dni lampa jest wyżej i mam nadzieję że chociaż jedna wyjdzie z tego .

Obniżyć moc lampy? Chcę je przesadzić za jakiś tydzień jak będzie dobrze rosło.IMG_20240523_224024.thumb.jpg.cf211ab754ef19015b36fb87ccf73493.jpgIMG_20240523_224009.thumb.jpg.91d35d55dc08717b7019a3d12e3adf26.jpgIMG_20240523_224009.thumb.jpg.91d35d55dc08717b7019a3d12e3adf26.jpg

IMG_20240523_224016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2tyg minęło i przychodzę z pytaniem, czy to juz czas na przesiadkę do dużych donic? Dwie panty Punch idą dobrze, jedna sweet gelato miała za dużo światła ale powoli odbija. 

IMG_20240526_191114.jpg

IMG_20240526_191118.jpg

IMG_20240526_191106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli sa korzonki minimalnie widoczne, dziś zostawię. Jutro zanim lampa znowu się włączy postaram się przesadzić i zaaplikować nawozy . Dzięki ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udało się przesadzić, 3 z 4 niestety. Jedna polegała. Aktualnie mam lampa jakieś 40cm od szczytów i 25%mocy. Jak są już w dużej donicy to mogę podkręcić lampę? I jaka ilością wody teraz podlewać ?✌️

Edytowane przez Kumpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...