Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update.

@MiraiiNikki  zauważyłem że strasznie wyciągają się do góry, obniżyłem lampe o 10 cm i dałem ok.40% mocy. Na ten moment wygląda to tak. Mają około 4 do 5 cm wysokości IMG_20240517_084032.thumb.jpg.d7a9bcdde615ff416ac6b4984757ed2e.jpgIMG_20240517_084025.thumb.jpg.068e28c62821e1ef687928fecbed8f87.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kumpel mialem podobna lampe , mega roboty na niej nie zrobisz , jak bys chcial wieksze plony zmien na 300 W 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy to mały box, i hobbistyczna uprawa dlatego nie inwestowałem kroci. Z tego co czytałem te 150w powinno dać radę, tym bardziej że to pierwszy raz. Na koniec miesiąca jeszcze 2 outdoory postawię. Jak dobrze mi z tymi pójdzie to może w przyszłości do inwestuję ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kumpel przy tej lampie zebralem okolo 200 g z 4 roslin po zmianie lampy na lepsza 500 g wyszlo tez z 4 roslin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy to konkretna różnica, dzięki za radę. Jak na biorę obycia i będzie fundusz to może w przyszłości coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel przepraszam że ci pisze w twojej fotorelacji ale dostaje pewną odpowiedź te biotabs to masz starter pack ? I czy trzeba kontrolować wartości odżywcze czy mieszasz z ziemią i nic więcej cię nie obchodzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow do paczki biotabs jest instrukcja obsługi. Kierujesz się nią i wszystko idzie jak po sznurku. Jak nawozy zacznę dawać po 14 dniach od wykiełkowania. Na początku fotorelacji jest zdjęcie jak wygląda Starter Pack i gdzieś niżej jest zdjęcie instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...