Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Lady Green @Leniwiec dziękuję takie dawki jak podają czy połowę ? 

Ile mają ? W jakiej są ziemi ? Liga mix czy all mix ? Dostawały coś do tej pory ?  SOry ale nie chce mi się czytać całego tematu a dopiero się tu goszczę powoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Leniwiec właśnie ziemia taka

 https://www.amazon.de/-/pl/gp/aw/d/B08J8YVR4R?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_image

nic więcej nie dostawały a jedna ma miesiąc jedna 5 dni i jedna 13 dni 

Ja bym dał całą dawkę zgodnie z wiekiem rośliny. Tym co mają 5 dni i 13 dni nie dawał bym nic do miesiąca. 

Edytowane przez Leniwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Leniwiec mam grow Bloom i max czyli każde podawać ? 

@Leniwiec czyli 2 ml z jednego 1ml i z dwóch po 0,5 si ?

Biobizzem żeby zrobić krzywdę to trzeba by dawki ze trzy razy przekraczać. Bloom to jest na fazę kwitnienia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Leniwiec dzięki a to na kwitnięcie kiedy jak już się zrobią szyszki większe czy jak ? 

Poczekaj jeszcze z tydzień. I zacznij podawać. Ja to daje jak już zakwitną tak gdzieś od drugiego tygodnia kwitnienia. 

Edytowane przez Leniwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to wyślę zdjęcie za chwilę tej co jest blisko topingu i będę potrzebował rady kiedy ja stresować żeby nie zrobić takiego błędu jak z tą. Dzięki że tak służysz pomocą to się ceni 🫡

@Boczelli ciąć to co wyszło czy czekać na 4 ? 🤪image.thumb.jpg.0cf182582b2d4201f69a5836502d1250.jpgimage.thumb.jpg.e120106f45846462c0a411a863708ba8.jpg

@Boczelli i co ona ma takie sflaczałe liście nie od wiatraka przypadkiem ? Bo on z wentylatorem chodzi 24/7 

image.thumb.jpg.659b023190e7efd3629fc593dd66f8b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow ja mniej wiecej w polowie flo sciagam niektore druciki bo i tak juz w niczym nie pomagaja. Wczoraj np pozdejmowalem kilka, ktore byly bo byly i jedynie przeszkadzaly w podaniu nawozow. Co do tej malej to poczekaj jeszcze az troche podrosnie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ludzie różnie podlewają raz z lewej raz z prawej, ja np. leje po całej donicy jak wleci tak wleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...