Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow drut przyczepiony do lodygi u jej nasady przy ziemi sluzacy do tego zeby trzymala sie w miejscu podczas naginania wierzcholka w kazdym poradniku o lst o tym mowia czy piszą 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow ta sama roslina co na zdjeciu wyzej ale tuz po wygieciu. Tutaj lepiej widac jak lodyga jest zahaczona o doniczke aby zostala na swoim miejscu

 

 

Screenshot_20240525-091337_Gallery.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow wyglada bardzo przyzwoicie. Pilnuj teraz odrostow i je dopinaj a przy tym odginaj liscie aby ich nie zaslanialy. Mozesz to robic codziennie max co 2 dni zeby miec wszystko pod kontrola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli te odrosty nie powinny się już podnieść ? Dałem w ogóle lampę na 25 % rowne ale nic się nie dzieje dziś je podlałem poczekam do jutra może lampa jest za wysoko ? image.thumb.jpg.81b9d35b573d71b07c35453fc54e6ca4.jpgimage.thumb.jpg.ef481a09727d88bc40aa5b5f2194813b.jpg

image.thumb.jpg.bc61d19fe7890a61df9cb781af4f4852.jpg

@moonka właśnie potem jakoś to chwycę bo wbiłem po prostu śledzą w przeciwną stronę i ją odciągnęło a nawet dwa żeby lepiej trzymało 

Takie widełki są porządane ? IMG_1045.thumb.png.0137522e7bef714c4379f031a7831cb6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli trochę szczyty sie podniosły a jak to wygląda z wycinaniem liści niektórych bardzo roślinka dostaje po dupie ? Tak myślałem czy tych przy skraju doniczki sie nie pozbyć wyciąłem tylko te dolne żółte chyba zrobiłem ok 😅

IMG_1067.thumb.jpeg.e469680d5231bdbe4db712c632f9d788.jpeg

a i dwa listki mają końcówki takie żółte z czego jeden ma dziurę nie wiem od czego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...