Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

@szamayo znaczy 24 to od jakiegoś czasu dopiero ale ta lampa to jakieś chińskie gowno dwie są one kosztowały jakoś 40€ po prostu jak pojawia się boxy to wezmę i zamówię 4 nowe nasiona a te komuś dam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow zależy jak szerokie donice będziesz miał, konopie wolą bardziej długie donice niż szerokie, a to ile chcesz mieć luźnego miejsca to już twoja indywidualna sprawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra myślę że można kontynuować 😅 a więc tak kilka pytań bo nie wiem jak teraz to pogodzić ponieważ każda roślinka jest w innym stadium lampa 50cm nad najwyższa roślinka ma 75% mocy ustawione i czy wentylator mieszający jest dobrze ustawiony drlikatnie nimi kołysze i jednej w prawym górnym rogu robiłem lst ale jak się okazało za szybko i stwierdziłem że ja już zostawię w spokoju dzięki za rady ✌️

IMG_1003.thumb.jpeg.b9713794822bdff76eab401126f2dae5.jpegIMG_1004.thumb.jpeg.2076991ea5cacfe1181dfd123eefccbf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow ta najwieksza utnij w polowie i zrob lst. Obniz wtedy lampe I zmniejsz moc. Daj jej tez calmagu bo juz niedobory wywala. Inaczej tego sensownie nie rozwiązesz bo jest miedzy nimi za duza roznica. Swoja droga to chyba nie automat skoro jeszcze nie kwitnie.

Druga opcja to wywalic tego najwiekszego habazia I zajac sie nowymi roslinkami porzadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli w sensie ona miała topping to teraz te dwie odnogi o połowę skrócić ? Te właśnie chce doprowadzić do końca kupić nawóz i zacząć z nasionami które wiem czym są bo mam 4 nowe sztuki 

@Boczelli może on sam nie wie co mi dał 😅 to co wbić ja w 12/12 ? I zobaczyć co się będzie działo ? 

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...