Jump to content
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Recommended Posts

Posted (edited)

@PogromcaBaobabow z tego co widze na stronie producenta gotowych zestawow  obecnie nie ma, ale mozna prawie wszystko osobno kupic i sobie spoko zestaw zlozyc taniej niz ten co wyslales i to z lepsza lampa. Oczywiście to tylko przyklady tym razem z legitnej strony. Mozesz obczaic tez strone bezposrednia mars hydro, albo lampe wstawic lumateka itd. Opcji jest duzo jak juz chcesz ~1000e wydac.

https://spiderfarmer.eu/products/70x70x160cm-grow-tent/

https://spiderfarmer.eu/products/se3000-300w-led-grow-light/

https://spiderfarmer.eu/products/4-inch-inline-fan-kits/

Tutaj masz 230+440+260=930.

Plus jakis went mieszajacy, doniczki itd i jest 1000, ale lampa 300W z lepszym spektrum, wiec juz z zapasem mocy

Ale decyduj i kalkuluj sam, ja tylko doradzam 🙂

Edited by Boczelli

@Boczelli tak tylko problem jest taki że każda ta strona w większej mierze jest jako scam zobacz sobie to i większość tych stron holenderskich to samo jak ktoś nie ma jak zawiadomić prokuratury w holce to takie strony są nieuchwytne z poziomu ue bo tu na to sraja mnie jak chuje ścigali to z Stanów ruszył proces i po 4 latach mnie dojechali na terenie uni ale jak chodzi o zwykłych obywateli to zawsze będziemy jebani zobaczę co z tą kasą jak wróci to będzie git jak nie to trzeba kontakty uruchomić 😁

https://www.trustpilot.com/review/spiderfarmer.eu

dlatego wolę zamówić przez coś co daje mi pewność że jak towaru nie dostanę będę miał zwrot pieniędzy 😜

@PogromcaBaobabow no ja z ich strony zamawialem kilka gadzetow i nigdy problemow nie mialem tak samo z mars hydro oficjalnej zawsze paczka na czas i wszystko ok. I chyba sporo osob z forum tez tam zamawia. To sa strony oficjalne, wiec raczej bezpieczne, ale reki sobie za nich nie dam obciac 😅

@Boczelli wiesz co mi się też wydaje że tu jest problem z dostępnością towaru po tej legalizacji w Niemczech i ktoś zamawia widnieje że za 3 dni będzie miał a się okazuje że musi czekać miesiąc złapać z nimi kontakt też jest ciężko co się wiąże z tym że ludzie się czują oszukani chociaż cholera wie zamówiłem tego boxa z otto jak nie przyjdzie to bez problemu kasę oddadzą bo nie chce mi się kolejny raz szarpać o moje pieniądze 

Pomijam już fakt że te strony są wszystkie identycznie napisane przez programistę w podobnej formie a kvk zwykle nie istnieje w bazie danych w ogóle syf w internecie jest taki że masakra…

Posted (edited)

@Boczelli ja właśnie nie wiem co ludzie mają z tą mocą lampy ja w moją napierdalam teraz lampa która ma z 70 ledow może z 10w max i wyrosła taka krowa teraz właśnie ją wyciągam z boxa i stawiam w pokoju i mam wyjebane bo miejsca nie ma a niestety na Box teraz trzeba będzie czekać 

@Mr.Green w sensie to co zamówiłem ? 

https://www.otto.de/p/jung-gewaechshaus-growbox-komplettset-anzuchtset-mit-zuchtzelt-led-lampe-anbau-pflanzen-bxtxh-70-x-70-x-160-00-cm-growbox-gewaechshaus-komplett-set-mit-abluft-cannabis-set-box-pflanze-growzelt-grow-box-zelt-pflanzenlampe-pflanzen-anbau-zelt-anzuchtset-mit-belueftung-gewaechszelt-starterpaket-sofort-einsatzbereit-anzucht-S05AW0F7/#variationId=S05AW0F77SX5

@Mr.Green dailyhighclub.nl (A stąd nie przyjdzie 😅) „SCAM”

I wyjebane będzie stało tak 😅😅😅

image.thumb.jpg.e71a97fc2d20e1e721f45f155d3c593c.jpg

Edited by PogromcaBaobabow

Chciałem zapytać czy tu jest wszystko ok i co dalej z tym robić ewentualnie dzięki 💪

image.thumb.jpg.28517838b5a818c0617260dcbf284571.jpgimage.thumb.jpg.0dc118e0b6fae7bd68a710243fa84723.jpg

Z jednego nasionka niewiem co wyszło jakiś ogórek to mizeria będzie 😅😅😅 jeden jest po wyjściu z wody czekam aż wyjdzie na zewnątrz a odnośnie największego mam pytanie czy walić w niego światłem czerwonym czy białe też jeszcze jest potrzebne 

image.thumb.jpg.954a6210ad3501b2bcacdc219e6a283e.jpgimage.thumb.jpg.ec694a51ecaf5a31085ee10645c3f097.jpgimage.thumb.jpg.c5b45e0044c6abdae25345ff321dea37.jpg

@PogromcaBaobabow za szybkie lst, na pierwszym foto, głowa została głową czyli nie będzie efektów z lst, za to roślinka dostała lekko po piździe

Ta na ostatnim foto jest do lst jak najbardziej 

@PogromcaBaobabow nie odczepiaj, daj rosnąć ale na przyszłość będziesz wiedział, jak chcesz mieć efektywne lst to głowa musi być niżej niż ręce rośliny czyli piętra co są niżej 

Ty w tej roślince masz 2 piętra dopiero i głowa została głową, czyli tak jakby nic to nie wpłynie na roślinę, jedynie zafundowałes jej trochę stresu niepotrzebnie, 

W lst chodzi o to żeby uzyskać jak największą liczbę głów, bo głowy mają największą moc w roślinie, 

Z każdym piętrem niżej masz adekwatnie niższe stężenie thc, czyli moc