Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no właśnie brałem automaty żeby się wdrożyć potem będę brał normalne nasionka mam jescze 2x Gorilla i 6x lemonade purple zobaczymy co z tego będzie następne mają lepiej bo od startu w namiocie więc powinno być ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow powinienes zrobic na odwrot. 

Popelniles typowy blad poczatkujacych wybierajac auto na poczatek, ale nie dziwie sie bo to w duzej mierze wina producentow i ich marketingu. 

Do nauki sie bierze sezony. Automaty nie wybaczaja bledow co widac po twojej roslinie. Kolejna uprawa bedzie lepsza jesli wyciagniesz wnioski 👍

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli powiedz mi jescze bo mam 2x Gorilla i 6x lemonade i w namiocie 3 które rosną i czwarty który nie rośnie coś długo wychodzi i się zastanawiam czy nie zasadzić któregoś nasiona które mam kupione czy lepiej poczekać zwolnić namiot i zasiać 4 na raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no będzie różnica ponad miesiąca wtedy to może rzeczywiście zostawię bo ja też nie wiem co jest w tych nasionach co są obecnie w namiocie bo to był prezent więc masz rację wyhoduje to do końca i sobie posadzę 3x lemonade 1x Gorilla i wtedy myślę że z waszą pomocą ładnie mi urosną 🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...