Skocz do zawartości
moonka

Orion F1, Milkyway F1, Northern Light auto. Box 30x90, led 240W, full organic

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzien, kolejne foto.  Poprawilem delikatnie rosliny i dam im spokoj do poniedzialku. Rosna troche powoli ale na to wychodzi, ze automaty w boxie to nie moja bajka🙃 

20240601_180000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem je dzisiaj poprawic ale... jutro tez jest dzien🙃 nie chce mi sie dzisiaj z nimi bawic. Podlalem jedynie dwa maluchy i na dzisiaj wystarczy🙂

20240603_200046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Burdel ogarniety🙃 jutro musze je podlac bo nie wiem kiedy ostani raz dostaly cos do picia🙈😂

20240604_204401.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu ogarniete a juz wygladaja jak wygladaja🙈 dzisiaj zostawilem je w spokoju i tylko je podlalem. Dostaly po litrze na doniczke. Troche mikoryzy, troszczeke calmag oraz ukorzeniacz. Tym samym wywarem+ odrobina orgatrex podlalem maluchy. Widac, ze brakuje im juz azotu z ziemi wiec orgatrex powinien zalatwic sprawe. Za tydzien przesadzam je do wiekszych doniczek i na out. Co do gwiazd programu to zaczyna byc widac roznice w ziemi. Lewa sadzona lightmix + polowa tablety biotabs jest wyraznie nabita azotem az jej jasnieja koncowki lisci. Pozostale dwie siedza w moim mixie i chyba maja troche za malo azotu. Powinny dostac pic wczoraj ale lenistwo wzielo gore🤷‍♂️ jesli chodzi o podlewanie to moj mix zdecydowanie lepiej wchlania wode. Ziemia za nic nie chce sie zbic w bryle tak jak w przypadku np lightmixa gdzie po dodaniu mikoryzy powstaje na wierzchu "skorupa". Kto leje miko ten wie o co chodzi. W "mojej" ziemi nie ma tego i za kazdym razem woda elegancko sie wchlania. Maly sukces😂

20240606_180546_compress35.jpg

20240606_180555_compress7.jpg

20240606_180552_compress2.jpg

20240606_180600_compress15.jpg

20240606_180552_compress2.jpg

20240606_180600_compress15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis informacyjny bez foty. Wczoraj rosliny zaczely kwitnac wiec przed nimi ostatni najnudniejszy etap. Teraz dobrze karmic i za miesiac scinka😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala autualizacja po kilku dniach nieobecnosci. Jak widac rosliny w mojej ziemi maja sie duzo gorzej jednak byl to od poczatku sprawdzian mojego mixa wiec...🤷‍♂️ aktualnie rosliny rosna swoim zyciem a ja jedynie je podlewam i staram sie nadrabiac niedobory. Nie wiem jedynie czemu jasniejsze wygladaja na "smutne". Maja wode, nie maja za cieplo a jedynie brakuje im troche nawozow🤔

20240615_220221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na froncie wyglada jak wyglada🙃 nic sie nie zmienilo i zagladam do nich jedynie aby je podlac (przy okazji podlewania sezonow). Rosna bo rosna i co z nich bedzie to bedzie😂😅 Dostaly 4litry na 3 doniczki. Woda + pk booster bo rozrabialem to dla sezonow i nie chcialo mi sie siegac po nic innego🙈 temperatura w boxie wysoka... ponad 30° w dzien jest standardem na ten moment. Wilgotnosc 45-50%. Lampa 60% ale dwie pozostale nad sezonami sa na 75% wiec... 

20240624_194416.jpg

20240624_194423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol nie skromnosc a olewka na rosliny bo nie chce mi sie nad nimi spuszczac🙂 dla mnie wygladajaj ok, bez szalu ale dzieki🙂👍 dla mnie moze byc taka wysoka bo mam spora roznice miedzy dniem a noca co lubie bo rosliny sie wtedy odbarwiaja. Na ten moment zasysam do boxa chlodne powietrze z pietra nizej aby bylo chlodniej i w dzien mam jak na screenie a w nocy miedzy 18° a 20° i wilgotnosci max 55% w zaleznosci ile okien pootwieram na dole i jaki przeciag zrobie😂

Screenshot_20240624_201801_smartFarmers.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mala aktualizacja🙂 dzien pojenia a wiec dostaly po litrze z 5ml bac bloom. Oberwalem im kilka marnie wygladajacych dolnych lisci zeby nie narobily mi syfu a tak poza tym powoli zaczynaja szronic i nabieraja wygladu. Przy nastepnym podlaniu dam im chyba odrobine azotu bo doly zaczynaja sie wyjadac a jeszcze chwile musza postac. Mysle, ze ze 3 moze bardziej 4 tygodnie i powinny byc gotowe. W koncu to 2x F1 i northern, ktore dochodza szybko😅

20240702_164012.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/06/2024 o 20:11, Adi_ejol napisał:

@moonka zajebiscie wyglądają, skąd ta skromność?

Na co negatywnie wpływa wysoka temperatura? 

Wysoka temp. może (ale nie musi) spowodować stres cieplny.Stres jest negatywny.Ganja woli chłodniej niż za ciepło.Jak kolega pisał różnica między dniem a nocą jest ważna bardzo.Czytałem, że nawet do 10stopni jest fajnie jak się waha.Dodam, że Nothern light z angielskiego to zorza polarna więc wnioski się nasuwają same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir temperatura juz duzo nizsza🙂 28 w dzien i 21 w nocy wiec wszystko wrocilo do normy. W upaly byl problem z jej zbiciem ale na szczescie nie trwalo to dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...