Skocz do zawartości
Tatito

6x Automat 3x NoName - Pierwsze Wygibasy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Boczelli napisał:

@Tatito geny. Tak jak każdy człowiek jest inny tak samo rośliny. Daj im czas ogarną się.

Co do światła dla auto to różne są opinie albo 18/6 albo 20/4 albo 24/0. Co kto lubi i jakie ma warunki

Bardziej mi chodzi o porównanie plonu w automatach którym świeci się 18/6 20/4 24/0 . 6/4 H krótsze światło musi robić różnice lub brak odpoczynku, przynajmniej mi się tak wydaje.

Kolega wyżej twierdzi że nie ma różnicy w plonie a w koszcie prądu tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.05 - Aktualizacja mija 14 dzień dziewczyn (Automatów) od wyjścia z ziemi.

Dziewczyny dostały dziś wody samej wody po 300 ml na łeb.

Jack Herer - Jacek dalej taki marny ale idzie

jack.thumb.jpg.aafa74d3e972fc168f6a07b6f8175bd2.jpg

 

 

LSD - 25 - W tej widzę największy potencjał

539776815_lsd1.thumb.jpg.8f9ad01c9e8fbaceee8a9574dc36b124.jpg1816463137_lsd2.thumb.jpg.b9dc110d60e892532336c47c8d08d875.jpg

 

 

 

Blue Dream - Szło średnio ale rozkręca się

 

912745440_blue1.thumb.jpg.0cd462b0adb8fa1b0d5f1dd7979eb612.jpgblue.thumb.jpg.91fdafa333fc13b61a8bd0d926e996bb.jpg

 

 

 

NoName - Przeszły delikatne golenie i jedna straciła łeb 😄

640997318_no2.thumb.jpg.a31d896ead0f083365b6b2cf344322c6.jpg346800424_no1.thumb.jpg.bbe52ea7b3a7b36b4639ed66170d4943.jpg

 

Gelato 09.05 - pokazał łeb

ge.thumb.jpg.656ecad177b763bb674ff1bf284b5e11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito Zaufaj leć te 24/0 kilka osób mi nie wierzy w 100g przy automatach, ale tak mi rosną, ale niewiem czy przez 24/0, czy przez topową lampę na rynku, i kompletny zestaw bio-bizz. Zacząłeś na 24/0 dokończ tak, najwyżej przy następnej dasz im 20/4 będziesz miał porównanie, którego osobiście niemam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Prepers napisał:

@Tatito Zaufaj leć te 24/0 kilka osób mi nie wierzy w 100g przy automatach, ale tak mi rosną, ale niewiem czy przez 24/0, czy przez topową lampę na rynku, i kompletny zestaw bio-bizz. Zacząłeś na 24/0 dokończ tak, najwyżej przy następnej dasz im 20/4 będziesz miał porównanie, którego osobiście niemam

Niezbyt będę miał porównanie bo inne ziarna będą ale ok zostawię światło i tak jeszcze nie zmieniłem, z ciekawości co masz za lampę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito nie chce Cie martwic ale sa lampy o wiekszym potencjale. Lumatek jest zajebisty ale jeszcze nie topowy🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja na rynku lepszej nie znalazłem, myślałem że ta jest najmocniejsza, a w książce z 2017 roku nawet niema takich mocy lampy xd

@moonka O kurwa, jeszcze są w chuj mocniejsze, źle szukałem ... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers moze jak kupowałeś to byl top. Ale niestety w tym hobby topowe rzeczy ma sie tylko przez chwile bo zaraz wychodza nowe lepsze 😅 teraz jest juz nowy lumatek pro 3.1 czy Mars Hydro/Spider farmer na nowych diodach 3.14µmol/J. A moc to kwestia drugorzedna bo sa lampy po 1000 czy 1200W, ale to juz sie dobiera pod metraz.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Prepers napisał:

@Tatito Zaufaj leć te 24/0 kilka osób mi nie wierzy w 100g przy automatach, ale tak mi rosną, ale niewiem czy przez 24/0, czy przez topową lampę na rynku, i kompletny zestaw bio-bizz. Zacząłeś na 24/0 dokończ tak, najwyżej przy następnej dasz im 20/4 będziesz miał porównanie, którego osobiście niemam

Jak pisze @Prepers da się wyciągnąć z automatu 100,też leciałem 24/0 i wyszło że  jeden dał nawet 110 suchego.Ale przy takim naświetlaniu trzeba pilnować papu,bo wyjadały się szybciej szczególnie od góry.Jechałem na Biobizz i trzeba było walić końskie dawki na flo bo żarły na potęgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kamehameha Ja miałem najwięcej z wedding chesse cake auto od fast buda wyszło 115 suchego, a byłaby 10 więcej za szybko ścinka, bo poprostu reszta roślin doszła, i w jednym terminie ścinka, ale nie była jakaś zajebista, kopała, ale słabszy aromat jak inne miała 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie przychodzę z pytaniem które pewnie padło na forum wiele razy do kiedy używać nawilżacza powietrza? Jakiej wody używacie do nawilżacza? Odstanej czy może prosto z kranu a może regulujecie PH. Wpadłem gdzieś na informacje o zasysaniu przez rośliny złego PH wody z nawilżacza, czy to prawda?

Mało ludzi na tym forum bardzo wchodzi w dyskusje a widzę tu growerów z ładnym stażem, więcej osób pisze tu by się czymś pochwalić, niektóre tematy które przeglądam to jakby kabaret mało tego śmiecą tematy ludzi informacjami niezwiązanymi z uprawami taka trochę wolna amerykanka brakuje tu łapy która by trzymała jakieś zasady.

Wracając do tematu proszę wypowiadać się tu tylko na temat mojej uprawy.

Dziękuję wszystkim za udzielone informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tatito ja nigdy nie używałam nawilżaczy więc nie pomogę... Ale wilgotność ma być wysoka przez cały weg, dopiero na flo ją obniżamy. 

Pozwolę sobie może jeszcze dodać że postawa roszczeniowa zazwyczaj w niczym nie pomaga... 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito jesli wilgotnosc w boxie podczas wega jest niska to nawilzacz powinno sie uzywac aby ja podbic do okolic 70-80% i po przejsciu na flo stopniwo ja zmniejszac do okolic 40% na sam koniec uprawy. 

Jesli chodzi o temat udzielania sie to ja np nie koniecznie mam na to czas wiec zajmuje sie glownie moimi fr a i na to czasami nie mam wolnej chwili. Czasami wiecej informacji mozna pozyskac czytajac czyjes fr nic zadajac pytania i oczekiwac na odpowiedz🙂 Ja czytam duzo na zagranicznych forach i glownie stamtad czerpie wiedze. Zadalem kilka razy pytanie na forum i czekam do dzisiaj na odpowiedzi/rady😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka  Nie chodziło mi o to że growerzy wgl. się nie wypowiadają tylko o to że 90% w tematach to śmieci aż się tych fotorelacji nie chce oglądać. Wchodzą w temat o uprawie chciałbym poczytać o uprawie a czytam o wyjeździe do Hiszpanii albo Ty pa jaką rybe złowiłem co to ma wspólnego? ^^ no komedia.

@Lady Green Wiem ale już taki jestem ^^

 

Dzięki wielki o to mi chodziło weg wysoka wilgotność 70-80% flo mała wilgotność 30-40%

Edytowane przez Tatito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito ja na ostatnim grow miałem np wilgotność +/- 90% a dopiero na koniec kwitnienia, nie na początku, trzymalem wilgotność w okolicach 50-60% i było jak najbardziej ok czyli bez pleśni, cyrkulacja powietrza i żeby Ci się top z topem nie przytulaly mocno to będzie ok, a chyba o to chodzi, żeby pleśni nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito w wyszukiwarce forumowej mozna znalezc wiekszosc odpowiedzi. Rozumiem ze dla ciebie wiele rzeczy to nowosc i jestes glodny wiedzy, ale wiekszosci nie chce sie walkowac tych samych tematow na okraglo. 

Co do nawilzacza to wazne zeby woda była bez chloru czyli odstana kranowka, przefiltrowana itd. Co do rh to najlepiej 70-80% na wegu i max 50% na flo, tego sie trzymaj nie ma co sie za bardzo nad tym rozwodzic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Boczelli napisał:

@Tatito w wyszukiwarce forumowej mozna znalezc wiekszosc odpowiedzi. Rozumiem ze dla ciebie wiele rzeczy to nowosc i jestes glodny wiedzy, ale wiekszosci nie chce sie walkowac tych samych tematow na okraglo. 

Co do nawilzacza to wazne zeby woda była bez chloru czyli odstana kranowka, przefiltrowana itd. Co do rh to najlepiej 70-80% na wegu i max 50% na flo, tego sie trzymaj nie ma co sie za bardzo nad tym rozwodzic 

Wiem że te wszystkie informacje są już na forum ale zadam Ci jedno pytanie czy lubisz grzebać w śmieciach? Bo ja wyszukując informacji na tym forum dowiaduje się wszystkiego ale nie tego co bym chciał ^^ Zakończmy ten temat napisałem tylko aby u mnie o pierdołach nie pisali a na temat. Jeżeli ktoś nie chce to niech ominie temat nikogo tu nie ciągnę na siłę aby udzielał informacji. 

 

Ok czyli od początku popełniam błąd nawalam wodę do nawilżacza prosto z kranu. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito roslinom raczej nic od tego nie bedzie, ale nawilzacz ci sie szybko zakamieni. 

No sluchaj tutaj to i tak jest kulturka, gdzie indziej jak zadasz glupie pytanie to jeszcze cie zbesztaja a i tak nie odpowiedza 😅 growerzy to specyficzna  grupa ludzi. Ja sam musialem szukac wiedzy grzebiac w smieciach i to zazwyczaj na zagranicznych forach 🤷‍♂️ Trzeba trochę wysiłku wwłożyć zeby posiąść wiedze tajemna, a i tak wiele rzeczy musisz rozkminic sam bo nikt ci najlepszych myczkow nie sprzeda 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...