Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@szamayo nowe pistile pojawiaja sie nawet gdy jest juz pelny bursztyn wiec tym bym sie nie sugerowal🙂 kwiat jest juz dla nas odpowiednio dojrzaly ale roslina w dalszym ciagu moze "chcec" zostac zaplodniona wiec wypuszcza jeszcze wloski. Za to jesli zrobia sie one brazowe w bardzo wczesnej fazie flo, moze to oznaczac jej zapylenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to ciekawe, ale to chyba w jakichś skrajnych przypadkach czy to powszechne zjawisko? Nie spotkało mi się chyba coś takiego stąd mój wniosek, że lepiej nie ścinać jak puszcza włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinka jest już blisko "konca" wiec z automatu próbuje przetrwać (próbować przedłużyć żywotność genow) temu wypuszcza swieze "wloski". Sugeruj sie kolorem trichomow - napisales ze juz bursztyny sie pojawiaja, wiec scinka napewno przed urlopem, bo o ile na wegu mozesz kombinować z czasem, tutaj widac ze jest blisko pleśni. Tak jak ktos wyzej napisal - jezeli losowo z topa wychodzi jakis suchy cukrowy liść to mozliwe ze zaczyna sie pleśń. Da sie to jeszcze uratowac ale nie przeginaj ze zwlekaniem kosy. Lepiej jest miec cokolwiek niz wszystko do kosza:D. Troche takie maslo maślane wyszlo - bo wszystko to co napisalem juz bylo powiedziane. Ale świeżak na forum to chce chociaż troche byc aktywny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten popcorn dziś jednak cały idzie pod nożyce bo mi żal na to patrzeć 

IMG_1354.jpeg

A te jeszcze poczekają 

IMG_1355.jpeg

Więcej popcornu niz w kinie xD 

IMG_1357.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie będzie, a na tej się mogę nauczyć trymowania etc, a doły słabo wyciąłem bo jak zaczęło się z nią dziać to wszystko to trochę miałem wyjebane

IMG_1359.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli już znalazłem, specjalnie tą ściąłem już żeby jak najszybciej to skończyć i móc zacząć następne 

Swoją drogą już niejeden skreślił moją debiutancką uprawę ale nie ma totalnej tragedii 😅

IMG_1360.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no jak to zobaczyłem to też tak stwierdziłem, tylko że zamówiłem sobie taką siatkę a jeszcze w boksie nie ma miejsca 

Nad lampą bym jakoś suszył ale jeszcze nie wiem jak 

@Boczelli jakbym to powiesił nad lampą w plastikowym pudełko lub na wieku od plastikowego pudełka w którym bym nawiercił dziury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...