Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli a jakbyś miał tak mi doradzić na przyszłość, czym ja jej najbardziej dojebalem? 

Chyba że to kumulacja za późno podanych bakterii, podania wszystkiego naraz, przelania a potem jeszcze zablokowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adi_ejol napisał:

@Lasir no ta dostała ostatnio calmag 08.07 więc mogło przyblokować, miernik ph ziemi muszę kupić i zbadać, wtedy coś się rozjaśni, ale dość mocno to postępuje i nie wiem czy mogę już jakoś zareagować 

Takie ilości nie poblokują sądze.Jak lecisz bio to mikoryza pomoże albo zlej biohumusem porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol najczęściej poczatkujacy chcą az za dobrze i przez to popełniają błędy.  Za duzo, za szybko. Przy uprawie trzeba się nauczyć cierpliwosci bo inaczej nic z tego nie bedzie. 

Kolejny raz na pewno będzie lepszy. Jak bedziesz chcial to ci zdradzę przepis na zdrowe krzaki od A do Z. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no nie mogę się w pełni zgodzić z brakiem cierpliwości bo może i często doglądałem ale raczej cierpliwie, jedynie pod koniec za dużo na raz zacząłem robić 

@Boczelli no chce ten przepis bo czuję, że to będzie jakaś złota myśl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...