Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no i wtedy mogę równorzędnie podać herbatkę i calmag? I czy w zasadzie jest jakaś przewaga oprysku nad podlaniem? Bo mogę bez kombinowania podlać następnym razem z calmagiem a potem herbatka solo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę mi to skomplikowało życie, bo poza boksem nie daje rady bo stoi w korytarzu gdzie są drzwi wyotwierane itd a w boksie zajmuje od chuja miejsca i robi saunę 

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będę ogarniał wszystko po meczu bo odpaliłem go testowo na 5 minut.

Temperatura od razu skoczyła do 25 a działał krótko, stąd obawa, że sauna ale może nie będzie rosło więcej 

A z miejscem w teorii tyle co donica ale w praktyce to już i tak ciasnawo miałem, ale będzie dobrze xD 

A najwyżej kolejnym zakupem będzie nowy wyciąg xD 

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol czekam na opinie sam szukam nowego osuszacza bo też miałem z troteca ale zabawkę bo kupiłem ttp 10 E , on ma funkcję wyłączania jak zrobi się jakiś poziom wilgotności czy tylko przed zalaniem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pacanek no możesz sobie ustawić poziom wilgotności z regulacją co 5 i ci utrzymuje 

Jutro będę ogarniał to coś więcej mogę napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, update

Już nie wiem jakich ram czasowych się trzymać, jest początek kwitnienia xD 

Pozostałe dwie przeszły fryzjera, jedna musiała hardkorowo bo był busz 

Musiałem podnieść najstarszą mocno do góry bo najmłodsza siostra nie zwalnia tempa

Podlane po 1,5L wody + calmag 1ml/L

Zarzuciłem osuszacz i robię testy, ustawiłem wilgotność na 55% i bardzo szybko zbił do tego poziomu, co jakiś czas się włącza i reguluje. 

IMG_0241.jpeg

IMG_0243.jpeg

IMG_0244.jpeg

Zakleiłem w osuszaczu diodę informującą o przedziale wilgotności, i czy powinienem zakleić też ten panel sterujący? 

IMG_0246.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mam zapisane ale nie chce mi się przy każdym poście pisać, bo się to rozjeżdża o parę dni 

IMG_0250.jpeg

A ten calmag to im podać kilkukrotnie czy powinno wystarczyć raz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pacanek ok wstępnie mogę coś powiedzieć, bo już działa od 8h.

Trotec TTK 30E

Ustawiony jest na 50%, włącza się jak wilgotność osiągnie 65 i w jakieś 3 minuty zbija z powrotem do 50%.

Aktywuje się jakoś co 5 minut, ale były świeżo podlane.

Ma dwie prędkości wentylatora, na jedynce już jest dość głośny. 
 

Na papierze rozmiar wydawał się być trochę przystępniejszy (22x28x41cm), ale ja nie władam wyobraźnią przestrzenną więc moje zdanie jest nieobiektywne xD ale na szczęście schował się pod roślinami.

Cena 135€ z przesyłką 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś może ten kabel co tam dodają by zrobić se większy zbiornik ? Wie ktoś jak to działa czy trzeba osuszacz dać wysoko by ta woda leciała czy on to sam pompuje, właśnie widziałem na amazonie za tyle i za tą samą cenę widziałem też ttk 32 E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...