Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, polecam Ci biobizz i mocniejszą lampę 😊 wcześniej ćwiczyłam trochę i to mój pierwszy namiot na lepszym sprzęcie 😊 21 dzień kwitnięcia 😊 Są trochę opadnięte, bo zrobiłam im fryzjera przed podlewaniem 😅 Ciekawi mnie, ile materiału wpadnie? 😂

20240707_210945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli miałam 3 roślinki i lampę 150W. Ona ewidentnie nie dawała rady. Gdy zmienilam lampę na mocniejszą, od razu ruszyły. Masz rację, nie zauważyłam wymiaru 🙈 wybacz 😅

@Boczelli wiesz może, czy mogę założyć siatkę podczas kwitnięcia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulina 6364 nie narzekam na światło xD, a co do nawozów to pisałem wyżej, 2 z 3 roślin idą jak należy, przy tej jednej ja się trochę zajebalem w akcji, więc w ogólnym rozrachunku jestem zadowolony z biotabs 

IMG_0751.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec głodówki - roślina nr2 dostała szame, narazie tylko 0,5L (+10ml orgatrex, 5ml pk5-8, 3ml calmag) bo czułem, że doniczka jeszcze swoje waży. Pozostałe dwie dostały również po 0,5L +3ml calmag bo zauważyłem jaśniejące liście, poprawcie mnie jeśli się mylę. 
 

Mam pytanie, usuwać tej najbiedniejszej najbardziej uschnięte liście? 

IMG_0770.jpeg

IMG_0771.jpeg

IMG_0772.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uschnięte tnij i tak same prędzej czy później odpadną a to już może podlecieć plechą🤧

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...