Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@pacanek No jest tam wężyk dość krotki, nie powiem ile dokładnie ale z 40cm, no i tak go pasuje ustawić żeby woda nie miała pod górkę, pod odpływ np można wrzucić, ale u mnie po 8h to może z 10% zbiornika wypełniło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobacz instrukcje biotabsa, jest napisane co w 5 tyg podac. Chodzi o 5 tydzien w docelowej ziemi.

Ja swoim wczoraj dalem i dorzucilem po 0.5 tabsa.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no już zobaczyłem, patrzyłem na tą instrukcję wcześniej ale gdzieś mi się w głowie zakręciło, że to ma być na flo i olałem sprawę.

To co nadrobić jak najszybciej i dont panic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to jeszcze jedno pytanie, przyszła fala upałów i jak włączam osuszacz to mi wypierdala temperaturę do 28/29 stopni, ale wilgotność bez osuszacza dochodzi do tych max 65%, to chyba bez problemu co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli będę kombinował i szukał ustawienia, na szczęście tylko kilka dni upału będzie 

@Boczelli Następne podlewanie im dać z bactrexem, potem ponownie calmag i za jakiś tydzień herbatka, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka aktualizacja: 2 tydzień flo, nadrobiłem 20ml orgatrexu i 1g bactrexu w 500ml wody

Laboratorium jak Walter White 

IMG_0294.jpeg

IMG_0295.jpeg

IMG_0296.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dotychczas dawałem im 1,5L wody i to wystarczało na te 4 dni, wczoraj dostały tylko 0,5 z bakteriami, a teraz wilgotność niska temperatura wysoka, myślicie, że mogę już dziś im wlać po litrze z calmagiem?

Z wierzchu gleba wyschła, trochę głębiej jest wilgotno ale raczej bez szału 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli przyjanuszyłem na bakteriach xD 

A tak poważnie to znalazłem ulotkę w grafice gdzie było napisane „użyj 500ml tego roztworu na donice” więc uznałem, że chodzi o dokładnie 500ml

IMG_0304.png

Bo choćby wcześniej były napisane proporcje na litr wody

+uznałem to za korzystne bo mniej wody=wczesniej następne podlanie=szybciej użyty calmag 

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli niedobory magnezu to te jaśniejące brzegi liści? 
 

Ostatnim razem podałem calmag wszystkim roślinom, ale te przebarwienia występują tylko na jednej, jak to rozegrać następnym razem?

IMG_0310.jpeg

IMG_0311.jpeg

IMG_0312.jpeg

@Udyr ty w sumie zauważyłeś ten niedobór, co byś doradził?

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...